Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem :/ valakinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem :/ valakinek volt már ilyen párkapcsolati problémája?

Figyelt kérdés
én 20/l vagyok a párom 32/f mint azt észrevettétek 12 év kor különbség van köztünk nem ez a lényeg minden rendben van kapcsolatunkkal megyen már mint arra értem szülök engedik meg bírják is a párom az a baj a kapcsolatunkkal hogy a párom nem romantikus típus.nem bújik hozzám nem ölleget puszilgat úgy kell mondani neki soha nem tud magától meg lepni valamivel mit tegyek ez ellen el hagyni nem akarom mert szerintem ezen lehetne változtatni.ő azt mondja nem biztos hogy ezen fog tudni változtatni törődjek bele vagy mit csináljak? olyanok írjanak legfőképp akiknek volt már ilyen hasonló történetük köszönöm

2014. okt. 31. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet ő hitler kisunokálya azt hideg mint a mamutszar
2014. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:
A probléma a korkülönbség... ő már unja azt a nyálasdi dolgot.... ha nem tud tartosan megváltozni rövid időn belül akkor szerintem nincs értelme a dolognak.
2014. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintem nyomd el magad te meg szerintem egy wc vagy akiből ömlik a szar ;)
2014. okt. 31. 16:23
 4/10 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem és tudom hogy szeret csak hát istenem ő nem ilyen fajta bár mostanában kezd alakulgatni de szerintem ez nem végleges állapot :)
2014. okt. 31. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért írja valaki, hogy semmi baj nincs a kapcsolattal, mikor van? Hagyd a srácot, ha Te így tutujgatás nélkül nem vagy boldog, akkor miért vagy vele? Ha megbeszéltétek, és nem változott semmi, akkor mi értelme van?
2014. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az van, hogyha elégszer mondod, akkor vag egy idő után megcsinálja a kedvedért, vagy nem.


Te annyit tehetsz, hogy a ritka alkalmakkor, amikor tesz valami romantikusat, te túlzottan örülsz, és dicséred, mert tőle ez is nagy dolog. Ekkor valószínűleg kedvet kap még egyhez (pláne ha szexuálisan is jutalmazod). Mindenképp nagy dolog tőle, mert nem ez a szeretetnyelve.

2014. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó már bele törődtem én szeretem őt két éve hogy együtt leszünk én amúgy se vagyok olyan fajta ki el dob egy kapcsolatot másrészt ez szerintem nem olyan nagy baj már bele törődtem és nekem a belső fontos tudod nagyon rendes férfi meg tesz értem bármit ha szükségem van rá segit bármiben sok mindent köszönhetek neki ezt az egyet talán le tudom nyelni és el fogadni őt így
2014. okt. 31. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én exem is ilyen volt, 3 évig voltunk együtt körülbelül egy kezemen meg tudom számolni hányszor dicsért meg magától, azért oda odabújt de egyátalán nem volt romantikus típus

én se vagyok nagyon az, de néha igényli a nő az ilyesmit és ez is közrejátszott szerintem hogy vége lett köztünk, mert nem igazán éreztem magam nőnek mellette aztán kihalt ez a dolog... lehet jobb is

az ilyen nem nagyon változik, maximum egy minimálisat ha szereted elfogadod és talán megszokod, de ha te jobban igényled az ilyesmit lehet nem vezet jóra

meg lehet a korkülönbség is sok, ez ki fog ütközni, de ne így legyen:) sok boldogságot!

2014. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen aranyos vagy szeretem igen meg próbálom el fogadni hisz ő is el fogadja a hiszti rohamaimat meg a sértődéseimet nagyon szeretem és szerintem korkülönbséggel elég jó helyen van az a 2 év más kis 10 valamennyi évesek meg ismerik egymást x idő alatt másnap már kint van hogy kapcsolatban vannak vagy mondok jobbat el jegyzés hagyjuk már na mind egy is sok mindent át éltem én már a párommal ez nem lehet akadály köztünk el fogadom hogy ő ilyen és kész :)
2014. okt. 31. 16:43
 10/10 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2021. márc. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!