Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem szeretnétek nálatok magasabb barátnőt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 21:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Bár elég fura lenne, de én el tudnék fogadni egy nálam magasabb lányt :)

23/F

2014. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.Csak nehezebb ne legyen nálam.
2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de a pici lányok (SZERINTEM) cukibbak és nekem ôk jönnek be általában. :) Bár elég magas vagyok szóval... :D
2014. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Elfogadni elfogadnék, csak nem akarom hogy esetleg neki ciki legyen ( vagy nekem).
2014. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
mert csúnya,egy magas lány,nőietlen,és groteszk hatás van.
2014. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sokszor általában a lány se szeretne alacsonyabb pasit, úgyhogy megértem a pasikat is, hogy nem szeretnének magasabbat.

Szerintem sokuknak sértő lehet, mint pl. amikor a nő műveltebb, mint ők. Ez sok embert nagyon zavarhat.

2014. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
műveltebb ez jó volt :d...magasság egyszerűen nőietlen.ezen mi olyan bonyolult? nincs semmi mögötte,nem szép,csúnya.Ahogy ha nagydarab egy nő az is.
2014. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerinted miért csúnya egy magas lány és miért szép egy alacsony?
2014. okt. 31. 21:51
 9/22 anonim ***** válasza:
7# Ezt csak példának írtam. Mert tudod létezik olyan, hogy mondjuk a pasinak csak érettségije van, a nőnek meg diplomája. Mint ahogy ez fordítottan is lehetséges. Csak ez sokszor a pasikat jobban zavarja, mint a nőket.
2014. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

tényleg ?diploma,érettségi,na itt hagyom abba,te se tudod mi az értelem,kár a szó rád.



hogy miért? kérdező.


mert férfias,magasnak lenni férfias,mint nagydarabnak lenni is férfias.A kettő együtt meg különösen.

ÉS mikor egy nő magasabb mint én,az olyan mintha pasi lenne....ez így erős volt mondjuk,de emészthető :)



az alacsony meg olyan kis elveszik a karjaim közt,csak féltés hiányzik a részemről.érteni?

2014. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!