Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18! Depressziós volnék?

18! Depressziós volnék?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok de azt vettem észre magamon hogy konkrétan ha tehetem ki sem megyek emberek közé,ami régen örömöt okozott mostanra semmi hatást nem kelt,van hogy úgy érzem hogy az emberek engem figyelnek és röhögnek ezért szinte már én is utálok mindenkit pedig nem is ismerem őket.Olyan gondolatok járnak bennem hogy nem leszek sikeres,nem fogok elérni semmit az életben.mit tehetek hogy ennek vége legyen?

2014. okt. 6. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az iskolában nincsenek sikereid? Nincs célod, hogy tovább tanulj, vagy egy szakma amit szívesen csinálnálnál, küzdenél, tanulnál érte? Építsd a jövőd, tervezgess, járj sportolni (mondjuk zumbázni). Olyan fiatal vagy ahhoz, hogy magadat sajnáld. Inkább tégy magadért.

Ismered a mondást: mindenki a maga sorsa kovácsa! Hát ezzel legyél 18 évesen elfoglalva, hogy ne legyen időd magadat sajnálni.

2014. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sok sikerem van.Nem vagyok ugyan rossz tanuló de konkrét céljaim nem igazán vannak.Vendéglátó szakma az ami érdekel mert családban sok a vendéglátós és jól is főzök szóval hosszútávú tervem nem sok van.
2014. okt. 10. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Hát legyen terved! Rajtad múlik! Olvasgass, agyalgass azon, hogy a vendéglátáson belül is mi érdekel, jelezd magad és sportolj sokat!


Nekem nincsenek ilyen cél nélküli gyerekeim, nem is tudom, hogy lesz valaki ilyen, de egy biztos tűzzel ki célokat. Eddig nem volt??? Hát eztán legyen....

Döntsd el, hogy hasznos, boldog ember akarsz lenni, vagy egy hulladék....(bocs, h szigorú voltam)

2014. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*képezd magad, és sportolj!!!!
2014. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Elég eégi ez a kérdés, és a többieknek igazuk van, de szerintem neked szociális fóbiád van, ami talán egy kisebb megalázó helyzettől vagy traumától is ki tud alakulni
2017. júl. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!