Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha elmentek valahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha elmentek valahova a pasitokal és belétek kötnek, és a pasitok nem elég erős hogy megvédjen titeket, akkor az gáz?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Megtudom magam védeni, ha akarom:)
2014. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 viktory11 ***** válasza:
lehet akkor megérdemli hogy leüssék vagy én ütném le
2014. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha belétek köt 10 barnultabb bőrű, akkor nem fog tudni megvédeni. Gyújratok futásra. Főleg ha fegyver van náluk... akkor kevesebb is elég, hogy ne érje meg a civakodás.
2014. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem az erősség a gáz, hanem ha megijed. erő nélkül is megvédhet, pl. hívhat rendőrt, ha olyan a szitu.


jártam ilyen pasival amúgy... sétáltunk nagy tömegben (fesztiválon), és szemből jött egy barom, aki nem nézett senkit. mindenkinek nekiment, aki az útjában volt, és engem is majdnem fellökött, meg jól belém is könyökölt. utána is kiabáltam, exem meg semmit sem csinált. mondtam is neki, hogy elég gáz, hogy nem védett meg. ezután, mikor már a pasas árkon-bokron túl járt, halkan utána szólt, hogy "fäsz". na, ez volt a szánalmas. nem azt vártam, hogy verje meg, de ez...

2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó ez komoly? Nem birom abbahagyni a röhögést!
2014. okt. 31. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is várom el, hogy megvédjen. Nem a testőröm, hanem a párom.

Egyébként meg nem is nagyon tudok elképzelni ilyen szituációt, mert:

- Verekedésbe, kötekedésbe értelmes ember nem keveredik bele feleslegesen.

- Ha fegyverrel támadna valaki, akkor úgysem számít a testi erő.

- Ha többen támadnak, szintén nincs túl nagy esély, az csak a filmekben van, hogy Bud Spencer egyszerre 20 csávóval verekszik.

- Ha pedig valaki egyedül jön, és nagyon nem akar leállni, akkor nekimegyünk ketten, és együttes erővel meggyőzzük, hogy szálljon le rólunk :)

2014. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fahéjas Alien ***** válasza:
Jó sok fokozatot lehetne itt hozni az árnyaltság kedvéért... de a válaszom nem, mert egy önálló személy vagyok, aki képes kiállni magáért. - persze egyáltalán nem baj, ha valaki fogja a kezem közben :D
2014. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg kötekedő csőgörény és rézbőrű nem emberi lény van mindenhol. Kimondottan bulikon fordul elő, akik keményre isszák magukat és ők megtehetik, mert van egy nagyobb karja akár, hogy levállaz mindenkit, aki mellett elmegy. Szerintem a legokosabb, ha az ember észre sem veszi. Jobb a békesség, ettől nem lesz valaki égő, puhány stb... De van az a pont, amikor valaki kiáll a másikért, mégha piszkavas is
2014. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2014. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Mivel férfi vagyok, így nem vagyok érintett a témában, de:


1. Van az a szituáció, amit csak erővel lehet megoldani, ennek ellenére ameddig lehet, kerülni kell.

2. Ha nem lehet elkerülni, inkább te üss először.

3. Földön lévő embert nem ütünk/rúgunk.

4. Soha nem bocsátkozunk felesleges verekedésbe. Ha ott vannak ellened öten, akkor verekedni velük nem "férfias" és "bátor", hanem vegytiszta hülyeség.

5. Részünkről a verekedés célja az ártalmatlanná tevés, minél kevesebb sérüléssel.


Bár ezek alapvetések. Ugyanakkor ezek az alapvetések valamiért csak az európai kultúrákban léteznek/tek, illetve a távol-keleten (más formában). Cigányoknál, egyéb európán kívülről érkezett alja népeknél szerintem ezek (sem) releváns alapelvek, habár ott nagy valószínűséggel nem is 1-1 elleni "harcot" várhatunk.


Nem kellett még megvédenem a barátnőmet ilyen módon, de ha úgy adódna, gond nélkül megtenném, vagy épp nem tenném meg - ahogy az ész ÉS(!) büszkeség, becsület éppen diktálja.


Egyébként körülöttem minden nő úgy gondolja, hogy a férfiasság egyik alappillére az a bizonyos "őrző-védő" szerep. Jobb helyeken már alapból megtanítják etika órán, hogy idegen helyre, főleg kocsmába a férfi lép be először. A férfi ellenőrzi a bort (dugó), ő rohan előre a pincérrel beszélni, stb.


Ez a szerep a fiatalabb generációkból kiveszni látszik (mondom ezt a kemény 18 évemmel), szóval feltételezem a fiatalabb lányoknak ez kevésbé probléma. Például északon, Dánia-Norvégia-Svédország, a feminizmus már szinte egynemű homogén lényekké degradálta mindkét nemet.

2014. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!