Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon csúnya vagyok vagy mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csúnya vagyok vagy mi? Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem! Én kézilabdázok és szerdánként az edzésem előtt neki van edzése, ő focizik, meg kosarazik! Van olyan alkalom amikor rámnézett, de nem igazán tudom hogy ez most jelent valamit vagy nem? Próbáltam rájönni hogy akkor talán nem vagyok neki közömbös?, de nem jutottam sokra mert valamikor meg úgy elmegy melettem! :/

2014. nov. 1. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép vagy!
2014. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy mit tegyek!! Tényleg nagyon tetszik! Kézimeccsen is mindig ott van! De én mindig zavarba jövök ha ott vannak a haverjai is! Mit tegyek? Azt akarom hogy valahogy észre vegyen!
2014. nov. 2. 12:13
 13/15 A kérdező kommentje:
És feltűnően szépnek kell lennem hogy észre vegyen? Vagy mi?
2014. nov. 2. 12:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet csak félénk a sràc,próbàlj vele beszélgetni abból kiderül.
2014. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jaja már az is csoda hogy rámerek mosolyogni vagy nézni, nem hogy meg beszélgetni!
2014. nov. 3. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!