Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a helyes pasiknak ronda csajuk van? És miért van a ronda csajoknak helyes pasijuk?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 22:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
10%
Mert anyád szüz
2014. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Mert lehet, hogy egyes embereknek fontosabbak a belső értékek, mint a külső :)
2014. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
nekem semmilyen csajom sincs:(
2014. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ha feltételezzük, hogy ugyanannyi helyes pasi van, mint ronda csaj, és a nemek megolszlása is körülbelül 50-50%, akkor a második kérdésed meg is van válaszolva.
2014. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Vagy csak egoista vagy és azt hiszed te vagy a legszebb. -.-
2014. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Én ronda csaj vagyok, még sincs helyes pasim. Sőt! Semmilyen... ez akkor hogy lehet? :(
2014. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én pont hogy azt gondolom hogy nem vagyok szép... !!!
2014. okt. 11. 22:59
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a külsőség körül forog a világ? Mert létezik másfajta gondolkodásmód is, ami nem a külsőségeket tartja az első számú párválasztási szempontnak? Én nem jönnék össze a világ legszebb nőjével sem, ha nem lenne intelligens és értelmes.
2014. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%

ez azért van, mert a nők csak akkor tudnak egy pasival maradni legbelső ösztönből, ha a pasi jobb tőlük. Mert igy tudnak rá felnézni!


Persze a pasinak meg ez nem annyira jó, mert neki a csaj annyira nem tünik igy értékesnek. De persze nincs is gond, mert az ilyen jópasiknak simán lehet háreme is.


Amikor meg a nő azért van a pasival, hogy eltartsa, meg dolgozza ki a belét rá, na az kényszerüségből van, és ugyis mellé fog kefélni egy jóképüvel.

2014. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ugyan, belső értékek mi?:D Inkább csak annyi, hogy manapság az átlagos csajok is elvárják, hogy a párjuk adonisz legyen. A fullos csajoknak meg úgyse kell pasi, ők minden nap találnak az ujjukra 10 férfit, ha kedvük úgy kívánja.
2014. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!