Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes, de mégsem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel lassan 1 éve vagyunk együtt. Nagyon rendes srác, mindig jó hozzám, tisztelettudó és hűséges. Balhéink sincsenek igazán, de ha mégis előfordul, nagyon jól kezeljük. Az elmúlt hónapban viszont megismertem egy férfit, akitől szinte megremegett a lábam. Egyszerűen lehengerlő volt, sármos, humoros, jóképű... egyszerűen ízig-vérig férfi.

Mikor hozzám szólt, azt hittem elolvadok, és magamnak is időbe tellett bevallani, de nagyon odavagyok érte. És nem értem ezt az egészet. Ott van a barátom, akivel minden klappol, mégsem éreztem mellette ezt. Nem akarom megbántani sem, de nem tudom mit kéne tennem. Szakítsak?


2014. nov. 1. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd el ezt a barátodnak így. egyenesen.
2014. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, meg most, elobb-utobb ugyis mas agyaban kotsz ki.


Legalabb a sraccal ne szurj ki.

2014. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hat ja ezt hivjak ugy hogy kemia.
2014. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal, mert ha nem is az említett pasival, de később mással fogsz összegabalyodni. Valóban ez a kémia, és bár egy kapcsolathoz nem elég csak ennyi, de én nem tudnék nélküle élni, egy olyan kapcsolatban, amiben most te vagy.
2014. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!