Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondoltok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok ilyen lányról, akinek nem annyira szép az arca (erre ugye ne tehet, mert igényes, ápolt lány, de mégsem tökéletes), de formás alkata van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 31. 13:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az arca is szép
2014. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj.
2014. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. jan. 31. 13:57
 4/28 anonim ***** válasza:
lány vagyok ugyan, de szerintem vágass magadnak frufrut, mert nagyon magas a homlokod, szép a szemed, az kiemelné, különlegesebbé tenné. tudom, hogy sokan ódzkodnak a frufrutól, de csodákat művel. megnézheted hogy állna, ha hátulról előre hajtasz egy tincset, szerintem nagyon jól állna!
2014. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Tényleg elég gyengus a feje...
2014. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

nem kell feltétlen nagyon dúsat és egyeneset, már egy ilyen nagyon jó lenne:

[link]

2014. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Az első képen valahogy erőltetve mosolyogsz, a kibukkanó fogak olyan látszatot keltenek, mintha erőteljesen nyáladzanál, bocsi :D
2014. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A frufru sok mindent megoldana?
2014. jan. 31. 14:03
 9/28 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha éppen jó napja van és elégedett magával, akkor tud jó csajként ragyogni, és akkor mi is annak látjuk (2. képen magabiztos és szexi vonzó csaj, arca is kellemes), de ha kicsit kishitűbb, az tényleg kiüt az arcára is (1. képén ilyen, talán csak azért mert nem szereti ha csak az arcát fotózzák).
2014. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Csini.
2014. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!