Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embernek van "egy nagy szerelme" akivel minden tökéletes sokáig, és amikor kiderül h mégsem szakítanak. Utána jöhet még hasonló?

Figyelt kérdés
Más is észerevette h az eddigi kapcsolatai között volt egy mindent elsöprő, amikor igazán boldog volt, de nem működött mégis hónapok/évek múlva visszavágyik abba a boldogságba? Én így vagyok vele, nem ő hiányzik(ő ha eszembe jut ideges leszek h milyen papucs, naiv stb..), hanem az, amikor még nagyon szép volt minden és félek h nem lesz többé ilyen szép kapcsolatom. Persze gondolom nem így van mert sokan végül megtalálják a párjukat akivel még jobb. Éreztetek hasonlót? Hogy van ez?
2010. júl. 9. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sőt jobb jön , legalábbis nekem , sőt szerintem másoknak is !

Hogy miért, mert már tudod, milyen pasi az , aki nem kell,akivel ez vagy az nem működött!soha nem úgy kerestem pasit, hogy na nekem ilyen kell, hanem úgy, hogy milyen nem kell, és bejött :))

Fel a fejjel és keress egy nem papucs,nem naív pasit !!!:)

25/L


ja és én nem vágytam egyik kapcsolatba sem vissza és pont azért nem, mert egyikben sem volt meg az, amire vágytam az a plusz, amit most a vőlegényem adni tud !

2010. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

detto ugyanezt érzem!

Jelenleg vérom h jöjjön vmi elsöprő dolog

2010. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Az a mindent elsöprő gyomorpillangós pótolhatatlan.Azóta volt több bnőm,most is van,de nem éreztem még egyszer azóta sem,pedig már 7-8 éve történt.
2010. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a libabbőr. ég a tested forro vagy remeg a gyomrod
2010. júl. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,a szitu ugyan az.én sem az exre vágyok,hanem arra a boldogságra ami volt.Nekem sok mindenben ő volt az eslő,ezért is hagyott mély nyomott.1,5 év után szakítottunk.mostani párommal 3,5 éve vagyunk együtt.Fél éve már mint jegyespár :) Most kezdem tapasztalni,hogy igen itt boldogabb(!!!) vagyok,hisz már a kezemet is megkérte.Új tapasztalatok,új élmények,új érzések.Fantasztikus.Hidd el,leszel még olyan szerelmes,Ha nem is ugyan úgy,de lesz egy aki mindent visz :)
2010. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* első
2010. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!