Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tökéletes a pasi, de mégsem...

Tökéletes a pasi, de mégsem érzek még vonzalmat. Mit tanácsoltok? (26/ffi,20/n)

Figyelt kérdés

Fél éve ismerjük egymást, mert Ő a magátanárom matekból. Kb egy hónapja beszélgetünk gyakrabban, mert előtte párkapcsolatom volt.

Nekem nem tűnt fel, hogy csak ritkán fogadott el pénzt a magánórákért, mert sosem gondoltam volna arra, hogy felfigyelhet rám.

2-3 hete az egyik matekóra keretén belül bevallotta nekem, hogy Ő többet érez irántam. Hát mondanom sem kell..teljesen letaglózott, padlót fogtam a meglepettségtől.

Egyben jól is esett, de egyben nem.

Ő úriember módjára csupán egy esélyt kért, hogy megmutathassa, hogy vele jól járnék.

Ismeri az előző kapcsolatomat, tudja, hogy hogyan bánt velem előző barátom, mert mindenre kíváncsi volt, és én elmeséltem neki.

Azóta találkozunk heti többször is, és minden alkalommal valami aprósággal kedveskedik nekem.

Én megadtam neki az esélyt, mert egy hihetetlenül jószívű, kedves, intelligens, céltudatos férfi. Nagyon sok a jó tulajdonsága.

De mégsem vonzódom hozzá. Tegnap is, folyamatosan megpuszilt és simogatta a combom, de én egész idő alatt olyan feszült voltam.

Nem érzem rajta a dominanciát. Nekem szükségem lenne erre is, hogy érezzem, hogy ő vezet, ő a férfi, és hogy mellette én is talán nővé érhetnék.

És persze a legfontosabb; nem azért csókolnám meg, mert vonzódom hozzá. Hanem mert ő a legudvariasabb, legelőzékenyebb és legfigyelmesebb férfi, akivel valaha is találkoztam.

Ha ennyi idő alatt nem alakult ki a kémia, szerintetek mostmár teljesen esélytelen lenne? Én nem akarom kihasználni, vagy elrontani őt. Tapasztalatlanabb, mint én, és ritka manapság egy ilyen férfi, aki udvarol egy nőnek, de áltatni sem akarom.

Én már imádkoznék is azért, hogy érezzek egy kis vonzalmat iránta.

Olyan tökéletes lenne. Mit tegyek?



2014. ápr. 3. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megmondod neki hogy te nem érzel vonzalmat az irányába. Nem olyan nehéz ez. Mondjuk utána kereshetsz más matektanárt akinek majd fizetni is kell rendesen.
2014. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen "udvarlóm", hiába volt tökéletes, olyan mint a mesebeli herceg, az emberi szeretetnél nem jutottam vele tovább.


Ne áltasd, se magad, sem őt. Mond el mi a helyzet.


Megjegyzés: ha egy nő csak egy férfi mellett tud kiteljesedni az nem igazi nő. Tehát ebben is csak áltatod magad. Zárójeles megjegyzés vége.

2014. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még kialakulhat a vonzalom, viszont mint matektanárral már többet ne találkozz vele.Keress más tanárt, őt ne használd ki úgymond.Szerintem ha már csak így találkoztok és ismerkedtek,lehet nem lesz köztetek az a bizonyos fal!


És gondolj bele abba is, hogy mennyire esne rosszul,ha egyszercsak többet nem keresne téged. Vagy akárcsak 1 hétig nem hallanál felőle!Ugye, hogy rosszul esne?

2014. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem valók neked a rendes, normális férfiak. Még csak 20 éves vagy, nem aláztak még meg elégszer, hogy elkezdjenek ők érdekelni.
2014. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez hülyeség! Engem már aláztak meg páran, csalódtam többször is, mégis van olyan rendes férfi, aki érdeklődik irántam, de én mégsem tudok érezni iránta! Ez vagy jön, vagy nem jön! Csak azért pedig nem leszek senkivel, mert nagyon-nagyon rendes! Nem szabad megalkudni, mert önmagadat és a másikat is becsapod!
2014. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem elég.
2014. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekre szoktuk mondani azt az egyik haverommal, hogy "Jó csaj..."

"valakinek."

Teccikérteni. Előfordul ilyen. Jól néz ki, meg kedves, meg minden, de nem vonzódsz hozzá úgy. Nem kell áltatni senkit. Nem valószínű, hogy ebből lesz valami.

2014. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért némi időkérés beleférhet, gondolom érteni fogja, hogy a kémia nem lódul be egyáltalán. Ugyanaz pepitában, amikor nekem nem áll a cerka, pedig ott van a tökéletes teljesen vadra gerjedve. És van még egy párhuzam: általában valami homályos "nem vagyok elég jó" érzés betársul elég sok esetben ehhez a tehetetlen helyzethez. Ami lefordítva a "biztos, hogy nem érdemlem meg" belső meggyőződése többnyire. Akivel elbántak egyszer-kétszer, az hajlamos így érezni. Meg kell értenünk egyszer, hogy a tények mást mutatnak. Nem is érdemről szól ráadásul... Van, hogy csak sebeket feltépkedve megy, de legalább nagyjából borítékolható a siker.
2014. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tetszik neked a pasi úgy. Ez az igazság. Az lenne a legjobb ha megmondanád neki, hogy hagyjátok az egészet, fájni fog neki és neked is rossz lesz, de később még rosszabb lenne.

Igaz, hogy azért ne legyél vele, mert rendes, úriember, stb. Neked nem tetszik és lehet más lánynak tetszene akit talán elszalaszt miattad. Hagyd elmenni a pasit, ez lesz a legjobb. :)

2014. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Ugyanazt akartam mondani, mint a 9-es. Ő is jó ember, te is az vagy, de ha nem vonzódsz hozzá, nem egymásnak vagytok kitalálva. Jobb ha útjára bocsátod, és hagyod, hogy megtalálja azt, akinek bejön úgy is, mint férfi a nőnek.
2014. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!