Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyozzem meg a pasimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozzem meg a pasimat, hogy hagyja el a cigizest, mert meg csak 16 eves, engem meg kisse zavar a cigifust?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te magad nem tudsz elérni nála semmit. Saját akaratból kell letennie, máshogy nem is fog neki menni. Hiába mondod, hogy ne csinálja vagy zavar téged. Max csak azt tudod elérni, hogy amikor együtt vagytok, akkor ne gyújtson rá, de azt sem biztos, hogy kibírja. De akkor sem változtat a tényen, hogy dohányzik. Ha ő nem akar leszokni, te nem tehetsz semmit.
2008. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy! Ezt csak ő maga tudja elhagyni, de ha egyszer rászokott hááát.

Szerencsére én nem cigizek és nem is fogok!

2008. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg h nem hagyja el erted...ha szeret es komolyan gondolja akkor leszokik. mar csak azert is mert neked rossz. kerdezd meg tole h miert fontos neki annyira? szereti a szagat? az izet? vagy mi...mert altalaban nem tudnak erre mit mondani...amugy is milyen egy hamutartoval csokolozni? en megmondtam meg annak idelyen a baratomnak h ha a kezebe veszi a szivarat ne szamitson arra h puszit kap tolem vagy h megolelem...beszelj vele oszinten...hajra:)
2008. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérd meg hogy ne gyújtson rá, amíg veled van. Az én volt barátom ennyit kibírt, talán le is szokott volna, ha nem szakítunk, de hát...

Kitartás!

2008. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be képek kereséséhez, hogy dohányos tüdő, és mutasd meg neki a találatokat. Van köztük rákos tüdő, elfeketedett, különböző szájüregi daganatok. Ha látja a következményeket, talán jobban meggondolja.
2008. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Elnyomod a homlokán :)


Egyébként téyleg neki kell döntenie... Próbálkozhatsz fokozatosan, hogy kéred hogy dohányozzon kicsit kevesebbet mert zavar, Nem ízlik a hamutál ízesítésű csók, satöbbi...


Nem tudom mennyire erős dohányos a barátod, de ha nagyon akkor nem fogja azonnal eldobni amint kéred... Talán több esélyed van ha előtte mérsékled és ha már csak napi pár szálat szív akár el is dobhatja a kedvedért. Neki is jobb lesz ha nem köpi ki a tüdejét a légszomjtól két kör futás után :)

2008. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
O azt mondja h eltudna hagyni de nem akarja. Meg nem kertem meg erre mert felek h nem fog szamba venni. Neha, mikor mellettem cigizik, viccbol meg ramfuj egy egy cigifustet. De azt mondja h nem engedne meg h en is cigizzek.
2008. aug. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!