Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire kell ezen agyalnom? Hülyeség?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a barátommal 1 éve és 4 hónapja. Volt előttem jó pár kapcsolata. Azelőtt 5 hónappal, hogy mi összejöttünk volna vége lett egy 4 hónapos kapcsolatának. A lány már kb. 2-3 hónapja csalta őt, nem is nagyon találkoztak, kb.heti 2-3 max 4 alkalommal. De tudom, hogy nagyon szerette a lányt (már amennyire egy 16 éves fiú tudott szeretni). Mindig attól rettegek, hogy engem sosem fog úgy szeretni, vagy sose leszek olyan fontos, mint az a lány... Szerintetek? Előre is köszönöm.:)
2014. nov. 2. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehér kislány drámázik, persze ok nélkül.
2014. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy nem bízol meg benne? Talán te nem szereted még igazán őt.
2014. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne, mindig is bíztam, és szeretem is! Csak ez kavarog folyton a fejemben...
2014. nov. 2. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban magadban bízz, hogy elég jó vagy neki! Nekem már csak elhiheted ;)
2014. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, hülyeség ezen agyalni. :)
2014. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azzal próbálkozom, de félek hogy az a lány előttem lesz... Pedig ő amikor felhoztam neki mindig kiakadt, hogy hagyjam azzal a k*rvával meg hogy minek akarom hasonlítgatni a kapcsolatunkat máshoz...
2014. nov. 2. 11:29
 7/7 A kérdező kommentje:

És hogy visszagondolva nem volt akkora szerelem, stb...

De attól még picit félek...

2014. nov. 2. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!