Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk, hogy megmentsük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, hogy megmentsük a 2 éves kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Már 2 éve együtt vagyunk a barátommal, 18 éves vagyok, ő 19. Már az elején tudtuk, hogy nem igazán illünk össze, mert más dolgokat akarunk az élettől. Ő még bulizni akar, szabad lenni, utazni stb. én viszont már egy családra vágyom hamarosan, esküvőre stb.

Mostanában ez nagyon sok konfliktust okoz köztünk. Egyre nehezebb elviselnem, hogy még várnom kell ezekkel a dolgokkal, mert a barátom még nem áll készen rá/nem akarja.

Úgy érzem, egyre inkább a szakítás felé megyünk, amit egyikünk sem akar. Hogyan lehetne ezen túljutni? Úgy érzem, az a legnagyobb probléma, hogy én türelmetlen vagyok nagyon, a barátom pedig nem hajlandó a kompromisszumra.


2014. nov. 2. 14:27
1 2
 11/16 CptTomato ***** válasza:

igen... remek válasz...

látszik hogy foggalmad sincs az életről :D

de hagylak hátha egy kortársad megnyugtat hogy ez csak átmeneti dolog és nem lesz semmi gond

2014. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
pont ez a lényeg, hogy nem erőszakolom rá, fogamzásgátlót is szedek rendesen, soha nem erőszakolnám rá. csak már 2 éve az van amit ő akar, bulizhat, utazgathat, meg minden, és az amit én szeretnék az még sehol sincs, még beszélni sem akar róla. pedig tudta, hogy én ezt szeretném már rég.
2014. nov. 2. 14:48
 13/16 anonim ***** válasza:
A szarra szórhatsz porcukrot,de az attól még sz..r marad.Ezzel szerintem mindent elmondtam.Egyébként meg fogsz lepődni,mennyit fog változni a gondolkodásmódod az évek során!Én majdnem harminc évesen csodálkozok magamon.
2014. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jézus isten te leány , hova akarsz családot? Még te is alig vagy túl a gyerekkoron.


Nem találsz olyan idiótát ennyi idősen, aki családot akarna. Nem azt mondom, hogy később nem akarna, de a rohadt életbe, ha fiatal vagy akkor a huszas éveidet ne a babakocsi tologatással töltsd. Főleg, hogy valamiből meg is kéne élni , you know. Szóval ilyen téren szerintem rohadtul neki van igaza. Érettlenek vagytok/vagyunk ennyi idősen. Egy család marha nagy felelősség, amit meg se kell kockáztatnom, beleropannál :D A legtöbb nálad jóval idősebb ember sem bír vele.

Innentől kezdve vagy elfogadod vagy szakítotok.


18/f

2014. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem volt igazatok :) most költöztünk össze, és egy év múlva elkezdünk próbálkozni a babáért is, és azt már ő is nagyon várja, jobban is mint én :) túljutottunk a nehézségeken, ahelyett hogy eldobtuk volna a kapcsolatot, és meg is van az eredménye!
2015. ápr. 10. 19:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Na akkor gratula nektek. És nagyon érdekel, hogy akartok ennyi idősen felnevelni egy kölköt ebben az országban.
2015. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!