Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontott életem szerelme?

Figyelt kérdés
Van egy pár éves kapcsolatom, de sajnos nemnormális hülye voltam, és olyan dolgot tettem, amit ha megtudna soha többet nem beszélne velem. Napok óta félek nem tudok aludni emiatt rosszul is vagyok... Nem merem elmondani, mert tudom, hogy elveszítem, amit nem bírnék ki... De azt is tudom, hogy nem élhetek hazugságban.. Széthullik az életem? Egyetlen rossz döntés miatt? Mit tehetnék?

2014. nov. 2. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Félreléptél?
2014. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Vakard meg a segged! Az jót tesz...


Nem tán megcsaltad?

2014. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szét bizony, ha nem az őszinteséget választod, és vállalod azt amit tettél, és vállalod érte a felelősséget és a megvetést.


Minden széthullik körülötted. Még pont előtte állsz a dolognak, 1-2 nap és nem tudsz mit tenni, mert bevégeztetnek a dolgok.

2014. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3+ Még van esélyed, hogy megtartsd azt, akit ennyire félsz elveszteni, de csak akkor ha őszinte vagy.
2014. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Aki már eleve elvárja, hogy rákérdezzek a gondjára ahelyett, hogy megmondaná, az baszhatja a segítségem.
2014. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát tudod előbb kellett volna gondolkodni. Ha annyira nem bírnád elviselni azt, hogy elveszíted őt, akkor nem is csináltál volna semmi olyasmit, aminek ez lesz a következménye.
2014. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem mondasz konkrétumot, akkor lóf.-t se tudunk segíteni benne.
2014. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezt bizony elkúrtad,de ha most nem leszel őszinte,nem fog helyreállni a lelki nyugalmad soha.Én kitálalnék a helyedben.Ha hibázni bátor valaki,merje vállalni a következményeit is!Én is ökör voltam,de vállaltam a konfliktust miatta.Mínusz egy ember az életemben,de kaptam egy kis lelki békét.
2014. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mindössze annyi a bűnőm, hogy még a családdal lakunk nem külön, és besokaltam, és egy fiú barátomnál húztam meg magam. Semmiféle megcsalás nem történt. De ezt ő nem fogja elfogadni..
2014. nov. 2. 15:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocsika, de ez eléggé bűzlik... Van egy életed szerelme, aki nélkül nem tudsz élni, nem bírnád ki, ha elveszítenéd... de ha gondod van otthon, akkor inkább egy másik sráchoz mész? Miért nem hozzá mentél? Miért nem tőle kértél segítséget?
2014. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!