Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy volt 4 lánnyal, amiből 3 egyéjszakás volt,1 meg a barátnője, majd miután lefeküdtünk, bevallotta, hogy csak egy prostival volt előttem. Ti szakítanátok? Jogos volt?

Figyelt kérdés

Egyből szakítottam vele a hazugság miatt. Főleg, hogy közvetlenül az előtt ment el prostihoz, hogy kimondta volna, hogy együtt van velem, mert "nem akart bénázni".

A hazugság is kiütötte a biztosítékot, meg a szexualitásról ez az ostoba gondolkodás is...


21/N

24/F



2014. nov. 2. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Pedig valahol az 5-ösnek igaza van. Valamiért nem bízott benned, valamiért jobbnak látta hazudni. Lehet, hogy csak részéről van komoly önértékelési probléma, de oka annak is van. Első körben ennek az okát lett volna érdemes megkérdezni.
2014. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, de az volt a válasza h nem számított neki amit mondok, mert ő nőnek azt sem hiszi el amit kérdez... merthogy mindegyik mást mond mint amit valójában gondol.

szóval rohadtul nem hinném h az én hibám lenne.

2014. nov. 2. 20:18
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Hmm... akkor szerintem abban is hibázhattál, hogy pl. nem beszélgettél vele eleget, talán nem próbáltad igazán megismerni őt, mert akkor lehet, hogy másképp alakul, és mondjuk eleve össze sem jössz vele, mert pl. kiismered. Ha kiismered, akkor talán hamarabb észreveszed, hogy sz.rik a véleményedre, mert nyilván voltak akkor ennek előjelei is. És nem a csávót akarom védeni, de annak is van oka, hogy miért vélekedik így, és szerintem a helyzet egyre csak rosszabb lesz, mert ebben a körben fog forogni. Hogy kinek a feladata lenne a "gyógyítás", az más kérdés, de részben szerintem te is hibás vagy, akár belátod, akár nem.
2014. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

Istenem, buta szar hogy elmondta :D annyira hülyék az emberek komolyan. Milyen férfi az ilyen aki nem tud titkottartani? :D Meg is érdemelte, nyeszlett kis takonygerinc a gyerek.


Qrvával elveszteni teljesen normális, csak ha már az ember ilyen szerencsétlen, akkor ne vallja be legalább. Sohasem értettem miért kell mindent a nők orrára kötni, ebből lesznek csak a pszichotikus rohamok.


Pont ti ölitek ki a férfiakból az őszinteséget ilyenekkel...

2014. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Hát szerintem ha az ő helyében lettem volna úgy dobtalak volna mint a sicc! Ilyen hülyéket, kidobni az öszintesége miatt, örülj hogy bevallotta, és nem akkor jöttél volna rá mikor már van gyereketek, összevagytok házasodva.. Most komolyan, ilyen hülye embert mint te kérdező még nem láttam!
2014. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Jah, teljesen egyetértek utolsóval.


Másrészt ez megerősít abban, hogy nem szabad mindenben őszintének lenni a nőkkel. Egyszerűen hülyeség. Saját magaddal cseszel ki.


Nem instant megcsalásra értem, hanem ilyen múltbéli hibákra...

2014. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyomorék volt a pasi.. Nagyon jól tetted kérdező. 27/f
2016. jún. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!