Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szakítanátok kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítanátok kis farok miatt?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy már majdnem 2 éve együtt vagyunk a barátnőmmel, mindkettőnknek első nagy szerelem és minden tök jó. Nem veszekszünk, sokat beszélünk, szexelünk, szóval minden teljesen normális. Igazából el tudnám vele képzelni az életemet, de van egy kis gond: a farkam éppen csak megüti az átlagot (14cm) és ráadásul még lefelé görbül is. Ettől függetlenül kevés az olyan alkalom, mikor nincs orgazmusa.


Bonyolódik a helyzet, azzal hogy idén kezdett egyetemre járni és 110km van közöttünk, hetente egyszer látjuk egymást.


Lányok ti ilyen esetben elhagynátok a fiútokat csak azért hogy "éljetek"? Kipróbálni több embert, farokméretet, stb. Mármint hogy éljétek az egyetemista életet és ne kelljen a szerelemmel foglalkozni, csak ha rátok jön akkor néha egyszer-egyszer lefeküdni valakivel és ennyi?


Vagy tényleg nem számít ennyire a méret és nem kockáztatnátok be egy értelmes kapcsolatot?


20F/20L


2014. okt. 26. 16:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy mernétek olyat csinálni, hogy megcsaljátok, mert "úgyse tudja meg"?
2014. okt. 26. 16:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha emiatt otthagy a barátnőd, akkor elmentek otthonról neki.
2014. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Naná, életcélom, hogy minél többféle farokméretet és farokformát próbáljak ki, vettem is egy noteszt külön erre a célra amiben minden kipróbált farokról leírom a tapasztalataimat. Ki tudja, lehet egyszer kiadatom majd.
2014. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A nők hüvelye átlagosan 8-10cm hosszúságú.

Szóval nem hinném, hogy kicsi lenne neki a 14cm.

Ezzel is kilehet elégíteni, csak tudni kell használni.

2014. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

zsír. a hozzáállásokból ítélve nem kell félnem :D

igazából rendes válaszokat nem is vártam. de ha a legtöbb nőből azt váltja ki a kérdés mint amit a második válaszolóból, akkor már jó :D

2014. okt. 26. 16:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy szakítottam kis farok miatt, de

1. neki nem 14 cm volt, hanem 10 se. Ez akárhonnan nézzük, meg sem közelíti az átlagot. Szex közben gyakorlatilag nem is éreztem, orgazmusom egyszer sem volt.

2. ez nem két év, hanem néhány hét után történt meg. Ha rossz lenne neki veled, akkor nem lettetek volna együtt ennyi ideig.

2014. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretem, jó a kapcsolat, boldog vagyok, jó a szex is, akkor nem. Sose volt célom minél több farokméretet kipróbálni. Örültem volna ha elsőre megtalálom az igazit, és nem 5 évig szerencsétlenkedek és választok szarul, mire megismerem...


Nem csalnék meg senkit azért mert úgyse tudja meg, több okból is.


1. elég ha én tudnám

2. ha odáig jutok, hogy megcsalom, én magam mondom el

3. amit még egy ember tud rajtam kívül, (akivel megcsalhatnám a partnerem) az bármikor kiderülhet. Elég 1 apró hiba, egy nyom amit véletlenül nem tüntetek el, vagy elég az is ha a szexpartner bekattan és kinyitja a száját. Ma már nem egy nagy durranás megtalálni valakit a neten. Majd minden ember fent van.


És még egy dolog: szerény véleményem szerint nincs miért aggódnod, ha tisztességes lányt választottál, nem fog megcsalni, és a férfiasságod méretével sincs igazán baj szerintem.


Ha pedig mégis megcsal, az az ő baja. Te pedig keresel rendes lányt magad mellé.

2014. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha kicsi,az már igen,ha nem tudod használni.De én még ilyet nem hallottam,hogy pár év múlva jutna eszébe "B+,de kicsi a farkad,szakítsunk!"
2014. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
azóta is együtt :D
2015. nov. 16. 23:08
 10/12 anonim válasza:
Meg mindig ?
2016. márc. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!