Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem az utóbbi hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem az utóbbi hónapokban sokat levelezik lányokkal. Mit gondoljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyáron volt az eljegyzésünk, és ő nagyon szeretné már az esküvőt is minél előbb. Azonban 1 éve kb. meg adta nekem a FB jelszavát mondván hogy nyugodtan lépjek be bármikor és nézzem meg kivel beszél... Bár sose volt okom gyanakodni vagy féltékenykedni (Nem is vagyok az a típus)ezért sosem léptem be és néztem meg kivel írogat. Ma viszont be néztem... Több lánnyal, munka társával is levelezget.. és ráadásul egy olyan lánnyal (17 éves) is akivel csak azért nem jöttek össze soha mert megismert engem. Eddig nem zavart a kis csaj... tudtam hogy halálosan szerelmes a vőlegényembe.. de az utóbbi időben elkezdetek beszélgetni a kis csajjal... ráadásul nem a lány hanem a vőlegényem írt rá... A beszélgetésük folyamán erre a mondatra lettem figyelmes:

"Reni (17 éves kis csaj)! Ha nem jött volna az életembe Kriszti(én) és 1 évvel idősebb lettél volna 2 éve amikor Krisztit megismertem, akkor nem Krisztit hanem téged választottalak volna."

Tulajdonképen a lány el volt keseredve hogy senki nem szereti meg depressziós meg minden.. és a vőklegényem ugy mondta ezt a mondatot hogy próbálta meggyőzni őt arról hogy jól néz ki és van esélye még pasit találni. Viszont ez a mondat nekem nagyon rosszul eset.. és egyben nagyon meglepett... :/ Főleg mert pár munka társával is rendszeresen beszélget akiknek ugy köszön hogy: " Sziaaaa Zoé! ;) <3 :* "

Szívecskéket és ilyen köszönéseket.. meg becézgetéseket (kis asszony, háziasszony, cukorfalat stbb..) anno csak nekem mondott 2 éve amikor megismerkedtünk... :( Segítsetek! Ti mire gondolnátok ezekből a jelekből? Mért csinálja ezt? Nem akarom számon kérni mert már rég adta oda a jelszavát.. szerintem azt hitte el is felejtettem már. + Mindig azt mondtam hogy nincs szükség hogy ellenőrizzem őt mert maximálisan megbízok benne. Ti mit tennétek ilyen helyzetben lányok?

Egy kétségbe esett menyasszony.

19/L



2014. nov. 3. 10:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hagyjuk ezt a "korai volt az eljegyzes" dumat. Nem korfuggo a dolog es nagyon unalmas ezt hallgatni. A nagyszuleim es anyosomek is 16, illetve 20 evesen jegyeztek el egymast / hazasodtak ossze, megis egyutt vannak boldogan. En 21 evesen mentem hozza a ferjemhez es szinten boldogok vagyunk. Hogy valaki 25 vagy 30 evesen hazasodik, nem jelenti azt hogy o erett ra, a 20 eves pedig nem. Az erettseg nem kor kerdese, ismeretlenul pedig vegkepp nem lehet ez alapjan itelni. A 40 - es korosztaly sem szereti amikor azt mondjak Nekik, hogy oregek a szuleshez vagy be vannak savanyodva az agyban - mert ez altalanositas, amit nem lehet rahuzni meg a tobbsegre sem, nemhogy mindenkire. Nem tartozik a temahoz, de szurta a szememet.


Kerdezo, a pasid egyszeruen ilyen termeszetu es nem ajanlom hogy hozzamenj. Vannak emberek, akik egyszeruen keptelenek nem igy viselkedni. Ne tartozz te is a naivak koze, akik kesobb X gyerekkel sirnak, hogy csalja oket a ferjuk. A te dontesed. Ne kopd magad szembe es donts helyesen. ... meg ameddig megteheted komoly kovetkezmenyek nelkul.

2014. nov. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az eljegyzést felbontottam... tönkre tett idegileg.
2014. dec. 25. 00:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi történt? Mi lett a végkifejlet?
2014. dec. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rá ébredtem hogy ez nem mehet így tovább és hogy talán én is jobbat érdemlek. Szakitottam vele, és ő már másnap a szakítás után "bele vetettet magát" az életbe. Ment haverokkal bulizni, csajozni stb... Utólag kellett ráébrednem mennyire nem illettünk össze :/
2014. dec. 25. 13:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Szerencse, hogy időben ráébredtél. Kívánom, hogy megtaláld a hozzád illő fiút! Fiatal vagy még (bármilyen közhelyes), bármikor beléphet az életedbe az az ember, akivel tényleg boldog lehetsz.
2014. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted! Így ismeretlenül is ki merem jelenteni, hogy azon bátor és értelmes emberek közé tartozol, akik tettek egy nehéz lépést a boldog élet felé. Nem hagytad magadat megalázni és biztosan nem fogod megbánni. Ne is sajnálj egy ilyen embert, nem kár érte.
2014. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!