Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem túlságosan vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem túlságosan vonzódom a párom egyik barátjához. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tartsam titokban, hátha akkor magától elmúlik az érzés, vagy borítsam a bilit és mondjam el a páromnak, hogy bár nagyon tisztelem őt és szeretem, mégis vonzódok a barátjához, nagy eséllyel feldobva ezzel a több éves kapcsolatunkat? A probléma abból is fakad, hogy a barátjáról is tudom, hogy nem vagyok számára közömbös.

2014. nov. 3. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha képes lennél felrúgni ezért a kapcsolatodat, akkor nem szereted és nem is tiszteled a párodat. Ne is rabold a fiú idejét, mert előbb-utóbb úgyis megcsalod (erkölcsi gát nem hiszem hogy van benned, az írásod alapján).

Tudod az igazi szereteten, tiszteleten, ragaszkodáson alapuló kapcsolat mindennél többet ér, többet ér egy múló fellángolásnál, vonzalomnál. Aki szereti a párját, és úgy érzi, megtalálta az igazit, még akkor sem hagyja el, ha beleszeret másba. Mi pl. szintén sok éve együtt vagyunk, és egyszer előfordult, hogy szerelmes lettem valaki másba, de tudtam, hogy ez csak a hormonok játéka, legyőztem magamban, és soha meg se fordult a fejemben, hogy elhagyjam ezért a páromat, mert még egy ilyen jó ember nincs a világon, nagyon szeretem, az a zavaró szerelem meg már el is múlt. Erről ennyit. Egyszerű. Vagy van gyomrod megcsalni a párodat, vagy nincs. Az érzéseidről nem tehetsz, de arról, hogy mit kezdesz velük, igen.


26/L

2014. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Kérlek ne beszélj úgy velem, mint a véres ronggyal, hiszen egy szóval sem mondtam, hogy megcsaltam a páromat,vagy meg fogom csak félek, hogy kihatással lesz a kapcsolatunkra, hogy vonzódom az egyik barátjához...
2014. nov. 3. 13:25
 3/5 anonim válasza:

Semmi képpen ne add a tudtára, hogy vonzódsz a barátjához.

Könnyen lehet hogy szakítani fog, és nagyon megfogod bánni hogy a tudtára adtad.

Szerintem próbáld meg magadban elfelejteni ezt az egészet, ha nem megy, akkor muszáj lesz szakítanod vele

2014. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra azért kérlek válaszolj még, hogy miből jött le, hogy nincs erkölcsi korlátom?
2014. nov. 3. 14:05
 5/5 anonim válasza:
Véleményem szerint a szerelem egy döntés is az érzéseken túl. Ha tudod hogy vele akarsz lenni, és ezt így is gondolod, akkor mindegy hogy kivel találkozol, mellette fogsz maradni. Gondold át, érdemes-e elveszítened azt, amitek van egy "talán"-ért. :)
2014. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!