Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan fiatal nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiatal nő, aki nem arra pedáloz, hogy valaki kivigye nyugatra? Akinek jó lenne az is ha itt tervezne valakivel közös jövőt?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, h főleg a csajok mániája ez a külföld, Németország, Anglia... pl. tegnap első kressz oktatáson is, rövid bemutatkozásnál benyögni egy 20 éves csaj, hogy Németországban dolgozik a vőlegénye és ő is megy ki hozzá, amint megszerzi a jogosítványát, erre az összes csaj nyomja neki a "mááázlistaa!!! de jó neked! úgy hallottam nagyon buli kimenni NO.-ba! stb." szöveget.


Minden csaj erre vágyik?


2014. nov. 3. 13:15
1 2 3 4
 11/32 Költőnő? ***** válasza:

én utálom már ezt az országot, de pont h azt látom, h párban nehezebb lépni:(

Nem csak a saját részed kell nézni, hanem a másikét is. Persze ha lenne egy társam, aki kinn van és ki tudnék utána menni: gondolkozás nélkül. Remélem, ha egyszer úgy alakul: visszafelé is lehet így.

De nem is tudok elképzelni olyat h vki csak azért legyen érdekes számomra, mert kinn él és esetleg kitaposott nekem már ott vmit.

Ez nem így működik. Nálam legalábbis nem.

2014. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem stabil állásom és átlagon felüli fizetésem van. A munkahelyem adott VOLNA hitelt a lakásomra, de persze a bank nem adott, mert nincs elég önerőm. A fizetésem 1/3-át elviszi az állam kapásból(ugye bruttó-nettó), a maradékból fizetem a 2x%-os ÁFÁt, a telefonadót, a reklámadót. Heti 40-50 órát dolgozom, mellette egyetemre járok(pontosabban csak viszgázni). A bankban közölték,hogy a lakás 90%-át akkor hitelezik, ha 400,000Ft feletti NETTÓm van, különben csak kevesebbet.


Én se hittem el, hogy valós érvek lehetnek a külföld mellett, de most, amikor a bruttóm 3x-a maradna a zsebemben külföldön, igenis elgondolkoztam rajta. Nem, nincs kolbászból a kerítés külföldön, de én nem akaromm, hogy a gyermekem olyan országba szülessen, ahol bármikor megadóztathatnák az internetet, de ahol csak azt a töméntelen rosszindulat jellemzi az embereket ami. Ahol utálkozunk, és depressziósok vagyunk.


Valljuk be, akik rendszeresen jártak külföldre az utóbbi időben azok tudják, hogy kint a keresetedből kényelmesen meg lehet élni. Itthon? hagyjuk.

2014. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
19%

nekem jó itt,az emberhús meg mindenhol egyforma,meg külföldi nő nem értené mit pofázok,meg a külföldi nép sem,mert primitív nyelvet beszélnek,egy szavas szó kinccsel.


de jó itt nekem,igaz sok a mocsok,de az mindenütt.Ha meg mennék,akkor,nem a pénz miatt.

2014. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

egyébként is a sok analfabéta okoskodik így úgy a magyarok,külföldön pár év és szétzabálnak benneteket a muszlimok


de legyen is úgy, majd legalább illemet tanulnak a nyugati luvnyák is.

2014. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
58%

"pár év és szétzabálnak benneteket a muszlimok"


Ez mondjuk igaz.

2014. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Költőnő? ***** válasza:
88%

meg mondjuk miért akarna bki maradni, amikor kinn még a szakmunkás is jobban meg van fizetve, mint itthon mondjuk egy mérnök.

Itthon semmi más nincs, ha körülnézel, mint megfáradt, irigy emberek. Tisztelet a kivételnek.

2014. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

A nők azért ácsingóznak nyugatra mert társadalmilag elfogadott egy nő számára ha a párja vállán akar érvényesülni. A környezetemben rengeteg nő megy hozzá külföldi fickókhoz (akkor is ha nem/alig beszéli a nyelvüket) persze szigorúan nyugatra... Ez nyilván nem véletlen, hogy itthon pont kifogták azt a pár (nyugati) külföldit és "pont véletlenül" beléjük lettek szerelmesek. Másik opció persze ha olyan magyarhoz mennek hozzá aki külföldön dolgozik/akar kimenni külföldre.


A férfiak is ugyanúgy szeretnének kimenni a tutiba, csak nekik sokkal nehezebb külföldi nőt elvenni (hisz melyik nő akarna egy csóringer magyarral kezdeni?). Így maximum egyedül mehet vagy ha viszi a párját akkor vele.


A nők Európában nyugatra húznak, ez a világ rendje. Legendás csajozós utakat tehetsz például magyarként Ukrajnába/Bulgáriába stb mert nekik mi is egyfajta nyugat vagyunk. Fiatalabb koromban pl inkább mentem eme országokba nyaralni mert mindig akadt a horogra egykét csajszi :)


28/F

2014. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Egy próbát mindenképp megér itthon. Azt tartom árulásnak, ha valaki nem is próbálkozik. De nem akarok vitázni, csak leírtam a véleményemet. :)
2014. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én is kimennék most már nincs aki visszatartson csak a pénz hiány.De megutáltam ezt az országot.Nincs munka a férfiak se megfelelőek számomra. Külföldön még a takarító is jobban keres, mint amennyit kerestem irodai munkával! Kihajtják a beled is de legalább megfizetik és már amúgy is környezet változásra vágyom. Persze egyedül nem akarok menni de éppen ezért ismerkedem külföldiekkel is.Itthon már a levegőért is fizetni kell. De nem csak az a probléma az emberek egymást fikázzák itthon és a másikat kifúrják..undorító.Aki teheti menjen el szerintem is..
2014. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Japánba mennék szívesen.:) Előző vagyok.Anglia is szóba jöhet bár ott drága a megélhetés.
2014. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!