Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a szakitásunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a szakitásunk valami nagyon furcsa dologhoz vezetett engem, miért lehet ez és hogyan tudnám megállitani ezt magamban?

Figyelt kérdés

Vége lett a hosszú kapcsolatomnak mert a barátnőm elment egyetemre és teljesen megváltozott, teljesen kihasználva érzem magam és minden ismerősünk is igy látja a dolgot. Mindig a tenyeremen hordoztam ahogy tudtam, hűséges voltam hozzá, szerettük egymást ... Normális hét volt az amikor haza jöttem suliból, aludtam, majd edzettem, majd vele találkoztam, hétvégén beültünk valahova, meg mentünk bulizni.

DE ! Amióta vége lett 1 hónappal ezelőtt, azóta furcsa dolgot észleltem magamon, és úgy érzem ez rossz nekem:

Délután alvás helyett facebook mániákus szerepet töltök be, de a furcsa rész az nem ez, hanem az hogy esténként óra hosszák telnek el úgy, hogy zenét hallgatok, közbe sétálok a szobában, és álmodozom különféle siker élményekről, amik mindig oda lyukadnak ki, hogy ezáltal mennyire beinthetnék az ex barátnőmnek és mennyire megbánná hogy elveszitett, és ez valamilyen féle örömöt okoz nekem már csak gondolatban is, mert úgy érzem megérdemli hogy szenvedjen amiért szemét volt velem, és bár sokan azt mondják, hogy megfogja bánni amiért eldobodt, de úgy érzem hogy nagyon erős hatást akarok elérni nála akárhányszor meglát élőben vagy facebookon, és ez oda vezetett hogy óra hosszákat pazarlok el irreális gondolatokra.

Mit gondoltok, hogyan kéne viselkednem vele (gondolok a bánásmódra, és arra hogy mennyire vegyem őt figyelembe), és hogyan vegyem rá magam hogy ne pazaroljam az időmet esténként ilyen hasztalan dolgokra ?



2014. nov. 3. 17:57
 1/3 heniii11 válasza:
Ne foglalkozz vele. Próbálj meg haverokkal több időt tőlteni, hogy ne gondolj rá. Ismerkedj, bulizz, találni fogsz egy neked való lányt. Ugyis megfogja bánni(:
2014. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hétvégén már megyek unokatestvéremhez és megyünk egyűtt bulizni a lakótársával, nagy reményeket fűzök ahoz a hétvégéhez, remélem marad majd valami jó élményem abból a hétvégéből.. Kell egy kis pozitiv energia :d

Köszi amúgy, megnyugtató hogy így gondolod :)

2014. nov. 3. 18:19
 3/3 heniii11 válasza:
Alaaaaap:D
2014. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!