Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő terhes lesz, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő terhes lesz, de a szülés előtt elválnak a pasival (és lesz új pasi), akkor is illő beengedni az exet a szülésre, ha az szeretne bent lenni? (vagy már ne lássa a nőt úgy) Vagy az új pasit? Vagy mindkettőt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Az új pasinak semmi köze a gyerek születéséhez, nem ő csinálta. Persze ha nagyon akar bent lehet, mert a párjáért még aggódhat, és miért ne segíthetne neki, de az apának, meg a gyereke miatt van joga jelen lenni. Mégis csak az ő gyerek és a születés nem akármilyen csoda. Feltéve, ha anyuka beenged bárkit is, mert mondhatja, hogy senkit ne engedjenek be, vagy megválogathatja, hogy ki jöhessen be. Ha nem tudsz dönteni akkor inkább csináld végig egyedül, esetleg legyen veled anyukád, ők meg várjanak kint. De az exnek, ha utálod is a gyereke miatt mégiscsak több joga van ott lenni, mint az új pasinak.
2014. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg furi lenne. Szerintem ezt nem lehet igy megmondani. Nem mindegy,h milyen viszonyban vannak. Miert valtak el. Ha az apa normalis lenne es nem utaljatok egymast szerintem siman hivd be.

Bar en senkit se akarnek. Engem zavarna a kozonseg :D

2014. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kit engedjenek be, a nő dolga eldönteni. Olyan körülményeket kell teremteni a szülőszobában, ami mellett el tud lazulni. Ha ehhez a mostani barátja kell, akkor őt, ha az expasija, akkor őt, ha a szomszéd kiskutyája*, akkor őt.


Más történet, hogy születés után az apának is ugyan olyan joga van részt venni a gyermeke életében, mint az anyának, amennyiben valami nyomós érv miatt a bíróság másként nem dönt.

2014. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az új pasinak nem esne rosszul, hogy az ex látja a nőt "úgy", amikor már nincsenek is együtt?
2014. nov. 4. 17:10
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
hát az sztem szülőszobán egy huszadrangú tény, h a nő épp "úgy" van... sztem az összes résztvevő kisebb gondja is nagyobb ennél
2014. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért mentek szét?mennyi idős terhesen hagyta ott? milyen viszonyba van az exével?
2014. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azert az uj pasi nyilvan tudja hogy mit vallalt es ez benne van a pakliban.


Egyebkent a dontes valoban kizarolag a noe. Velem is bent volt a ferjem, de higyjetek el, ott senki sem a pucersagra figyel. Egyebkent rajtam volt haloing.

2014. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!