Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a barátnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátnőmre van oka szerintetek?

Figyelt kérdés
1év és 3hónapja járunk má komolyab kapcsink má eljegyeztem stb.De ő nagyon szép lány és sok fiú meg nézi stb és ezel nincs is bajom csak mikor irnak neki és ösze visza irnak eki trágár szavakat és ez zavar de nem tes elene semmit hiába mondom.Vagy volt má olyan is hogy flörtöltek neki és ő meg monta hogy foglalt hogy pasija van és má nem soká férhe fog meni de sok meg se érti és akkor is nyomul és nem tes ezek ellen ha nem ir tovább velek és irja nekik hogy ha em tecik hogy csak hawer akkor tiltja őket de még se tiltja őket és e megy végig volt má olyan is aki le akart hozá jönni és nem hatam ő monta hogy csak hawer de mntam ő nem anak néz és ienrő sokot is vitta lenni ellég sok hogy féltékeny vagyok ngyon stb mit szótok ehe mit kénne tenem? mert szeret de soksor meg aláz mikor ösze veszunk ha meg minden okés akkor fu nagyon bomba minden nos segitsetek má ..(bocs a hejtelen irásé).!!

2014. nov. 4. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Jot tesz az egojanak ha ilyet irogalnak neki. De sztem nincs okod aggodni.
2014. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen szerintem se van aódni valóm de pasi vagyok szerelmes és oda vagyok érte testileg lelkileg mertegy irtó szexi csajom van és nem csak azé irom hogy velem van ha nem ez téleg igy van és ha másal lene más is igy lenne vele mert ien barátnő melet vigyázni kell de azt nekem ő csak enyimlesz és akar ki akar mit ir vagy mond csak én kelek neki no ez olyan amivel meg túd nyúgtatni!
2014. nov. 5. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!