Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok. Tavaly novemberben azert szakitott velem a baratom,mert lekoltozott az edesapjahoz debrecenbe (es en pesten lakom) aztan vegul a szulei kibekultek egy hosszu idoszak utan,es most a srac ismet pesten el,de nem akar mar semmit tolem. Es ez gaz? Es az hogy 14 evesen szingli vagyok? Korulottem mindenki kapcsolatban van.:/ legyszi normalisan valaszoljatok

2014. nov. 4. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Ultra ciki gáz. Juj! Nem süllyedsz el szégyenedben?



#FACEPALM

2014. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
60%
Ássátok el magatokat 14 évesen már kapcsolatban...
2014. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az a gáz hogy 14 évesen már mindenki kapcsolatban van! Annyi időd van még pasizni, minek ilyen hamar elkezdeni? hisz vannak akár 30-40 éves szinglik is, na az a gáz, nem az hogy 14 évesen.
2014. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
én 14 évesen nem kapcsiztam hanem a katonáimmal lövettem szét az ellenség bázisát
2014. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Igy igaz, kedves előttem szóló! Ennyi idősen játszani kéne még nem pasizni
2014. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Igaz-igaz. Minek pasizni 14 évesen. Én ennyi idősen értelmes dolgokkal foglalkoztam, pl. tanultam, hogy majd biológus lehessek és elszabadíthassak egy halálos járványt, ami végleg kiírtja az emberiséget. Az én álmom nemsokára valóra válik, hát a tiétek?
2014. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

14 évesen kisautókkal játszottam.

El van b*szva a mai fiatalság (Tisztelet a kivételnek)

2014. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
14 évesen rajongani valakiért titokban a mókás közbe meg élni a szánalmas, de korunknak megfelelő életet. Gépezés, családi szórakozások, futkosás stb.
2014. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Miért pontozod le a válaszokat kedves kérdező?
2014. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Futkosás, büdös kölyök, megmondtam hogy ne rohangálj?!
2014. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!