Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok. Tavaly novemberben azert szakitott velem a baratom,mert lekoltozott az edesapjahoz debrecenbe (es en pesten lakom) aztan vegul a szulei kibekultek egy hosszu idoszak utan,es most a srac ismet pesten el,de nem akar mar semmit tolem. Es ez gaz? Es az hogy 14 evesen szingli vagyok? Korulottem mindenki kapcsolatban van.:/ legyszi normalisan valaszoljatok

2014. nov. 4. 21:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
#9 azért pontozza le mert fáj neki az igazság és azt hiszi, hogy ezzel nagyot üt rajtunk :)
2014. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ide is megírom, hogy nem a kérdező volt ;)
2014. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy nincs pasid, hanem, hogy megfordul a fejedben, hogy ez gáz lehet...
2014. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12/13 szerinted akkor normális dolog ha egy 14 éves lánynak ez a legnagyobb baja?
2014. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb embernek egész életében ezen sír a szája, hogy van-e párja, nem tök mindegy, hogy 14 vagy 24 évesen kezdi? Ugyan olyan szánalmas, akárhány éves ember csinálja.
2014. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
akkor nem értem hogy miért húztad le az összes választ
2014. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem az összeset, csak akik azt magyarázták, hogy milyen gáz már, hogy 14 évesen pasizni akar. Ha egy 24, 34, 44, stb. éves nőnek nem ciki, akkor egy 14 évesnek sem az. Ha meg az a probléma, hogy ez a legnagyobb baja, akkor azt írjátok, ne a totálisan irreleváns korával dobálózzatok.
2014. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Gyémántlány ***** válasza:

Az a helyzet, hogy hiába szidjátok a generációt, hiába mondjátok, hogy barbizni kéne meg futkározni a kertben, a világ megváltozott, és szép vagy sem, ez van. Úgyhogy így kell elfogadni a kor fiataljait, és segíteni nekik, ha van rá lehetőség.

Kedves kérdező: Nem, egyáltalán nem ciki, hogy szingli vagy. Találni fogsz majd új barátot, csak idő kérdése. Várj inkább egy igazi, komoly kapcsolatra, minthogy összejöjj csak úgy bárkivel.

2014. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát megváltozik a srác érzései. A szerelem elmúlik, pláne ha sokat volt távol. Ez van.


Amúgy 27 évesen szingli vagyok, de körülöttem mindenki házasodik. Na és! Majd eljön a hercegem, neked is.


Amúgy félő, h ha ebben a korban nagyon belementek mindenbe, mire 20 évesek lesztek kiégtek. Szóval nyugi, nem attól leszel jó nő,vagy jó, teljes ember, mert van pasid....

2014. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
singli, mi?
2014. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!