Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a barátom túllépet már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a barátom túllépet már az exén?!

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátomat június óta ismerem akkor még a mostani exével járt,de voltak jelek,hogy oda van értem ahogy én érte.Mások is mondták, hogy köztünk még lesz valami..Agusztusban kidobta a lányt,én erről nem tudtam akkor derült ki amikor ráirtam mert régen beszéltem vele és érdekelt mi a szitu vele,napokig beszélgetünk aztán végül újra probálkoztak a csajjak de végül két év után kidobta a lányt..Beszélgettünk továbbra is napi szinten,elkezdtünk találkozgatni,és szeptember közepén összejöttünk.Amíg nem jöttünk össze az exe volt a telefonján még a háttere,aztán egyszer levette..Viszont szépen lassan elfelejtödött az ex (szóban)valamilyen témánál ugye feljött ahogy az én exem.is..Múltkor gépeztem a gépén es a gépen,az asztalon ott viritott egy mappa az exének a nevével,megnéztem és az exének a képei ott voltak..Én nem várom el,hogy kitörölje,mert mégishát csak emlék de már két hónapja legalább annyitt megtehett volna,hogy a gépen olyan helyre rakja a mappát,hogy ne szúrja ki a szemem...Tudom vele kéne ezt megvitatnom,de bevallom én érzem magam kellemetlenül emiatt,pedig nem nyomoztam,hanem kiszúrta a szemem,és valahogy a kérdést se merem neki feltenni,és a választól is félek..Hiába mondja,hogy szeret,meg boldog velem,mg.Tudom teljesen egy embert nem lehet kitörölni valaki fejéből,de nem tudom..
2014. nov. 4. 23:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
-mg
2014. nov. 4. 23:05
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt "szerencsém" hasonlóhoz,nekem egy közös ismerősünk mondta,hogy hé,a csajodnak még mindig az exével készült kép van háttérnek a laptopján.

Én se kérdeztem rá,majd valahogy ki is ment a fejemből,aztán rá egy hónapra kb dobott is azér a patkányér,nekem meg csak kamuzgatott a végén már..


A másik kis notebookjáról meg velem töröltette le az összes képet,amikor frissitettem a gépet,szóval ez ilyen elejétől fogva kamu volt,és valszeg végig tartották a kapcsolatot is titokba..

2014. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar kezdett uj kapcsolatot, szoval megvan az eselye annak hogy meg nem felejtette el. Ezt vele kell megbeszelned, de ha ilyen hamar ketsegeid vannak, az regen rossz. Nem volt korai ebbe beleugranotok igy?
2014. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltam bizonytalan,de hogy ezt megláttam.kicsit elbizonytalanodtam,de félek ha rákérdezek mindent elrontanék..
2014. nov. 4. 23:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értwm akkor miért.örül,hogy a szülei elfogadtak,miért akar velem lenni mindig,miért tervez velem előre..
2014. nov. 4. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:

gyűlölöm az exemet tiszta szívemből, mégis megvannak a képei. Jó nincs kint az asztalon, de a mai napig rákeresek néha facebookon, hogy együtt van-e még az új faszijával...


Életbe nem kezdeném újra vele, de miért lenne ez gáz? Neki ott kényelmes otthagyta az asztalon, lehet néha nosztalgiázik kicsit a múlton, attól még régen lehetett egy két szép pillanatuk, nem kell ezt ennyire túlkomplikálni szerintem :)

2014. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ha direkt hagyta ott...?
2014. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Direkt?!Miért hagyná direkt ott?
2014. nov. 6. 10:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert kíváncsi hogy megnézed-e, meg hogy utána felemlíted-e.
2014. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó feltételezzük,hogy ez így van ahogy írod,de akkor ennek mi a logikája ,hogy erre kíváncsi?!
2014. nov. 6. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!