Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tanuljak meg "viselkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljak meg "viselkedni" a fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: 19 éves lány létemre olyan kis nyámnyila, félénk csaj vagyok, hogy az szörnyű.

Ha hozzám szól egy számomra helyes(tökmindegy, hogy mások által helyes-e vagy sem) srác, akkor meg se tudok nyikkanni előtte. Már egy csomó "cikibb" helyzetem volt emiatt. Nem kapok rendesen levegőt, és amikor megszólalok, végig vékony egérhangom van. Kivagyok magamtól.

Ha elmegyek egy társasággal házibuliba, akkoris ez van.

Múltkor az egyik srác, aki tetszett nekem, a buszmegállóban állt. Arra tudok haza menni, de nem mertem, amíg el nem ment a busszal...addig elbújtam.

Hiába kerülök éles helyzetből éles helyzetbe, nem javul semmit az egész.

RÁjuk se merek nézni. Valahogy ez nem az a jó fajta stressz, hanem inkább negatív.

Fiúk, lányok, ti mit csináltok, hogy küzditek ezt le? Vagy hogyan küzdöttétek?


2014. nov. 4. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem tanult tulajdonság. Vagy tudod, vagy nem. Ismerek olyan 14 éves lányt, aki simán tud szórakozni a pasikkal.
2014. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mozogj többet fiúk társaságában, és engedd magadnak, hogy hibázz. Idővel könnyebb lesz, mert a rutin csökkenti az izgalmat.
2014. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Egyfelől talán segít, ha többet forogsz pasik közt. És most ne randira gondolj! Ne is olyan pasikra, akikkel járnál. Csak semmi megfelelési kényszer! Ha van olyan, akire csak úgy tekintesz, mint haver/öcskös/bratyó, akivel el lehet hülyülni, de semmi komoly, na, ha velük eljársz ide-oda, lehet, hogy oldódik a görcs, és akkor sem leszel feszült, ha épp olyan pasival akadsz össze, aki még be is jön neked.


Másrészt én is félénk voltam anno; aztán mikor összejöttem a párommal, az egészet mintha elfújták volna. Szóval van olyan, hogy rátalálsz valakire, aki mellett magától értetődően jól érzed magad :)


(Ja, én 29F)

2014. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!