Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdem elveszteni a türelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem elveszteni a türelmem a barátom miatt. Mit tegyek? 22/N

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt, de az utóbbi időben kezd megváltozni a kapcsolatunk. Egyre jobban kiéleződik közöttünk a konfliktus. Lassan 4 hónapja élünk távkapcsolatban, mert kiment külföldre dolgozni. Azóta semmi sem olyan mint régen, mivel csak 2-3 vagy 4 hetente jön haza másfél napra. Voltam már párszor kinn nála egy hétre, de mivel anyagilag nem tehetem meg mindig hogy kimenjek így nagyon nehéz. Telefonon csak pár nap elteltével keres, de akkor is 2 perc után lerakja mert sokba kerül. Egyáltalán nem beszélünk minden nap többször. Internete azóta amióta kiment nincsen, de néhány helyen tudja fogni, viszont akkor is nem nekem ír, hanem posztolgat ki dolgokat. Mikor még otthon volt minden nap írt és volt hogy éjfél utánig is beszélgettünk, viccelődtünk. Volt téma közöttünk, bár már akkor se küzdött, becézgetett úgy mint mikor még nem akartam vele összejönni. Olyan mintha nem is tartoznánk össze és ha kimegyek hozzá vagy hazajön akkor se én hiányzok neki hanem a szex. Legalábbis nekem úgy tűnik. Mostanában csak azért írt facebokkon és keresett egy csomószor telefonon, mert folyton aggódik, hogy nem jön meg a menstruációm és lehet terhes vagyok. Ha megjött volna jó pár nap után jutotta, volna csak eszébe. Jobban aggódik mint én, de ez megy minden hónapban, ha esetleg késik. Kiabál velem a telefonba, hogy csináljak már valamit, meg hogy leszögezi hogy ha terhes lennék bármilyen fájdalmas is el kell vetetni, mert ő nem fogja tönkretenni az életét, karrierjét egy gyerekkel. Még ki akarja élni magát stb. Egyszerűen azt érzem, hogy csak a saját érdekeit tartja szem előtt és azt szeretné, hogy én úgy ugorjak neki és azt csináljam amit ő akar. Tisztára alárendelt helyzetben vagyok és folyton behódolok előtte és nem merek kiállni magamért. Próbálom a veszekedésekkor én is felemelni a hangom és határozottabb lenni, de sajnos mivel eléggé zárkózott személyiség vagyok így nehéz. Viszont hosszas gondolkodás után eldöntöttem, hogy itt az idő komolyan megbeszélnünk a dolgokat és határozottan elmondani neki a problémáimat.
2014. nov. 5. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Látszik, hogy máshogy képzelitek el a jövőt, nem egyezik a felfogásotok.
2014. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hasznos dolog lenne összeülni, és megbeszélni, hogy akkor mit s vártok ti ettől a kapcsolattól. Leírásod alapján úgy érzem sajnos, hogy nem vagy neki elég fontos,a külföld ráadásul el is távolít titeket.

Én a helyedben próbálnám rávenni, hogy könnyebben tudjuk elérni egymást, akár kedvezményes telefonnal, akár interneten keresztül, mert néhány naponta két perc az nagyon kevés, de ezt neki is így kéne érezni.

Ha nem érzi így, nem tudsz mit csinálni.

Meg kell barátkoznod azzal a gondolattal is, hogy lehet, hogy jobb különválni, mint hónapokig szenvedni.

És mi az, hogy abortusz? Egy felelősségteljes férfi nem viselkedhet így! Nálam ennél a kérdésnél vált a párod komolytalanná. Mondjuk én megmondtam a páromnak, hogy nem akarok gyereket, de ha besikerül, megtartom. Engem maga az Atyaúristen sem tudna rábeszélni, hogy elvetessek valakit, maximum, ha életképtelen, vagy hasonlók, dilemmáznék rajta.


Sok kérdést vet fel az irományod, mindezt neked kell átgondolnod, hogy Neked Ő mennyire fontos.

Sok sikert!

2014. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fäszid egy po¨cs.


Kukázzad, és jöhet a következő.

2014. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:
100%

Ha már az együttjárás során ekkora tajparaszt a barátod, mire számítasz később? Általában a felek az első másfél évben mindent megtesznek egymásért, rajonganak. Ha ti félidő után nem sokkal úgy vagytok, mint a megcsömörlött 20 éves házasok, nem sok szépet jósolok nektek. Az abortusz-témáról nem is beszélve.

Lásd be, hogy egy ürítőtartály lettél neki, semmi több... Ha ennél többre vágysz az életben, szakíts vele. Egy próbát talán megér, hogy komolyan elbeszélgess vele, de nem sok esélyt adok annak, hogy megváltozik, vagy hirtelen újra megszeret.

Jobbat érdemelsz, ne tedd tönkre a saját életedet!

2014. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy idegbeteg agresszív senkitől? Tudod, ki hiszi el rajtad kívül, hogy a 21. században nincs valahol internet... :D Ingyenqrva kell neki, arra még jó vagy, ennyi.
2014. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!