Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyerekes az, ha sírok a párom előtt? (lány vagyok) nem először sirtam már őelőtte. :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért, hogy rád figyeljen, vagy elérj nála valamit, vagy mert letört a műkörmöd sose sírj mert megunja és akkor sem fog majd rád figyelni ha tényleg komoly bajod van "ááá csak egy újabb hiszti",

Persze ha nagy fájdalmad van akkor nem ciki sírj nyugodtan :)

2010. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem ciki. F/30
2010. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elég érzékeny vagyok szóval én heti többször is el tudom sírni magam,de ehhez kell valami inger(pl.1 megható film), csak úgy nem szokrtam sírni előtte.Őt nem zavarja, aranyosank tartja.De volt olyan barátom,aki megunta és már inkább leszidott, hogy miért kell mindig sírni.De volt h.egyszer a párom is elsírta magát,és nem volt ciki.
2010. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sírhatsz nyugodtan a párod előtt, akkor vagy nem elég mély a kapcsolat, vagy friss, vagy túl fiatal vagy.
2010. febr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mindhárom:S:D
2010. febr. 3. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!