Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleőrülök a kapcsolatomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök a kapcsolatomba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először is azt tudni 'kell' rólam hogy egy viszonylag súlyos depressziós, idegbeteg kis hü lye vagyok.. 100% féltékeny és 0% önbizalom. Ja, és csúnya is. Erre itt van a párom, aki, mint még eddig senki soha, azt állítja hogy szeret, és Csak velem akar lenni... ugyanakkor én tudom, hogy kikkel 'kavart' előttem, és hát nem ilyen kis visszahúzódó, félénk, önbizalomhiányos szerencsétlenek voltak, mint én. Velem nem lehet bulikba menni, mert félek még az emberektől is, engem nem lehet mutogatni, stb. És minden egyes nap egy darab sz*rnak érzem magam, mert sosem leszek elég jó hozzá. Nem akarom elhagyni, mert jobban szeretem mint bármit a világon... De mégis, mit csináljak? Menjek el pszichiáterhez, gyógyszerezzek? Mert már komolyan nem bírom ezt az állandó idegbajt.. :(

2014. nov. 5. 16:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt,ha ennyire nincs önbizalmad tényleg jobb lenne,ha elmennél szakemberhez.Másrészt ne foglalkozz azzal,hogy kikkel volt előtted.MOST veled van,nyilván,azért,mert VELED akar lenni.Lehet,hogy elege van a plázacicákból és rájött,hogy inkább az olyan típusú lányok jönnek be neki,mint te :)
2014. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!