Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most párkapcsolat, vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most párkapcsolat, vagy sem?

Figyelt kérdés
Közel 2 hónapja randizom egy 22 éves sráccal, de sajnos még mindig nem tudom, mik a szándékai velem és nem értem a viselkedését. Többször mondta már, hogy szeret, de azt is mondta, hogy nem akar párkapcsolatot. A közeli barátai, meg a szülei tudják, hogy randizunk, de ha nagyobb társaságba megyünk, akkor mintha próbálná ezt "eltitkolni" és úgy kezel, mintha nem lennénk együtt. Ma viszont azt kérdezte, hogy mit szól anyukám ahhoz, hogy ő a barátom. (és itt nem sima barátságra gondolt) Szóval nekem nem tiszta, hogy miért használta ezt a szót, ha nem járunk. Aztán azt is kifejtette, hogy én mennyire csodálatos vagyok és szerinte az nem véletlen, hogy mi találkoztunk, mert ő éppen most döntött úgy, hogy "megkomolyodik" és hogy az nem lehet puszta véletlen, hogy én pont most jöttem vele szembe. Ez is fura nekem, mert pár hete pont azt állította, hogy ő nem akar semmi komolyat, most meg hirtelen megkomolyodásról beszél... Nem merek rákérdezni, hogy mik a szándékai velem, mert félek, hogy elriasztom, vagy túl rámenősnek tűnök. Viszont lassan nem ártana eldöntenie, hogy mi is van, mert nekem nagyon rossz, hogy így lebegtet. 23/L
2014. nov. 6. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek randizik, ha nem akar párkapcsolatot? Ez nekem magas.
2014. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem meg kéne ezt beszéld vele vagy legalább megpróbálni.
2014. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérdezz rá azzal az okkal, hogy nem érted a viselkedését, össze vagy zavarodva, egyszer ezt mondja máskor azt. Ha nem kérdezel rá, akkor ez így fog folytatódni tovább.

Ha meg ezzel elriasztott, akkor nem kár egy olyanért, aki azt sem tudja mit akar.

2014. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem persze ha neked fontos Ő.
2014. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elriasztod*
2014. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ha lelép, legalább továbbléphetsz. Amúgy kötélből vannak az idegeid. Én nem lennék már vele ha ennyi ideig nem mondja meg mit is akar...őszintén szólva én 2 randi után otthagytam volna. Nem csípem a határozatlan férfiakat.
2014. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!