Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sóher vagyok ha már nem akarok költeni a baratnőmre?

Figyelt kérdés

5 honapja vagyunk együtt. Ha közös programra megyünk akkor az esetek haromnegyedeben én fizetem a mozijegyet,italt stb. Nagyon nem tiltakozik ellene.

Gyakran kap ajandekokat pl.virag,csoki. Mar több tízezret raköltöttem.


Nem is az elköltött pénzmennyiseg zavar hanem hogy ezt úgy erzem nem viszonozza semmivel. Szeretetet,szexet kapok tőle de azt ő is megkapja tőlem plusz a pénzt..nem erzem egyenlő félnek magam a kapcsolatban. Tőle a nevnapomon kaptam sütit meg kisebb ajandekot mast nem.

Azt hallom folyton hogy az úriember fizet a nőnek..de ez elkeserít. Nem a viselkedesemert leszek úriember hanem mert perkálok? :S


Mit gondoltok erről? 19/F


2014. nov. 6. 12:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Furán gondolkozol. Ha nem akarsz ennyi pénzt költeni rá, akkor nem költesz, és kész. Most már megszívattad magad, mert hozzászokott a kis ajándékokhoz a lány, ha tehát nem veszel neki többet, az furcsa lesz.

Ha viszont eleve nem vettél volna neki ilyen vackokat, akkor nem is várná.

Egyébként mit vársz cserébe tőle? Havi zsebpénzt?

2014. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#10


Na ezért mit fogsz kapni Lady 57%-tól :D (fel leszel koncolva)

2014. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Másképp fogalmazva: ha a viselkedésed miatt akarod, hogy úriemberként tiszteljenek, akkor ezt nem pénzzel, és ajándékokkal kellett volna elérni. Hanem - bármily meglepő - a viselkedéseddel. Már az elejétől.
2014. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13


Árány a kezemen, káláp a fejemen

irigyek rám a többi rájok

fő a sugár őtőzííík (ötözíík)

igádzi urijember vadzsok.

2014. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Valamokka: IGAZAD VAN!!!
2014. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Alapvetően így van, hogy a pasi hív meg. De ha kapcsolatban nem viszonozza, akkor felesleges. Ha akarod vele folytatni, akkor mondd meg h szerinted ez így nem fer. Ha meg annyira nem fontos, akkor dobd ki. Én nem csinálnék belőle ügyet, derüljön ki minél hamarabb.
2014. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A pasinak sem kellene meghívnia és utána elvárni dolgokat, mert ezzel a Nőt tárgyiasítja. Ha valamit szeretne, azt ne ajándékokkal meg egyebekkel érje el.
2014. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
57%-os, köszi az egyetértést, de legutóbbi gondolatoddal meg én nem értek egyet. Azért van különbség aközött, hogy tárgyiasítok egy nőt, és aközött, hogy szeretetből veszek neki egy ajándékot, és vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy ezt meg is tehetem. Azért az is idegesítő ám, hogy egy szál virágot nem fogad el a nő,mondván "engem nem lehet megvenni".
2014. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2014. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Furcsán gondolkodsz. TE ajánlottad fel a lánynak hogy fizetsz mindent, mert szerettél volna gavallérnak látszani, így a lány felvette a tradicionális női magatartást.

Most meg az a baj, hogy fizetned kell?!

Bakker, te magad írtad, hogy szeret a lány, le is fekszik veled, tehát nem használ ki! Ha eddig játszottad az úriembert- mert egyértelmű, hogy csak játszottad- akkor most már nehéz lesz vele elfogadtatni, hogy hirtelen egyetértesz a feminizmussal és mindenki fizesse a saját részét.

Az egyenlőség pedig eleve megkérdőjeleződik, hiszen a klasszikus felállásban te viseled a nadrágot, ha te fizeted a számlát.

Azt csak lábjegyzetként jegyzem meg, hogy a mozijegyeket, italokat vettél neki, nem nercbundát. Most komolyan sajnálod tőle?!

2014. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!