Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mire gondoltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mire gondoltok, ha a pasitok ezt írja egy másik csajnak?

Figyelt kérdés

''Már nagyon kíváncsi vagyok rád''


A sztori:

A csajt neten ismerte meg még előttem. Élőben sosem találkoztak, nagyon messze laknak egymástól.. Össze akart jönni a csajjal, aki végül talált magának mást. Aztán kiderült, hogy már nincsenek együtt, újra írogatni kezdtek egymásnak, szó volt arról, hogy esetleg találkoznak kettesben, állítólag barátilag. Aztán kiderült, hogy a kedves párotok elfelejtette közölni a nagy írogatások közepette, hogy ő már nincs egyedül, fél éve barátnője van. Ez csak nekem fura?


2014. nov. 6. 12:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Eddig mindig az volt a baj, hogy akkor is gyanakodtam, amikor semmi okom nem volt rá. Megpróbáltam ezen a rossz szokásomon változtatni, de így se jó.
2014. nov. 6. 16:36
 12/16 anonim ***** válasza:

Aha, értem én... semmi okod rá, amikor a pasid szexpartner kereső oldalakon "beszélget". Meg csajokkal akar találkozgatni... ühüm... persze .

K--va öreg vagyok már hogy ezt megértsem....

2014. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akikkel korábban voltam együtt, azokkal volt sokszor, hogy feleslegesen problémáztam dolgokon. Kicsit lazábbra próbáltam venni most ezt az egészet. Én sem 18 éves vagyok már, jó lett volna találni vkit, akivel tényleg hosszú távra lehet tervezni.
2014. nov. 6. 16:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem sikerült igazán....
2014. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy látom. Mert ez csak kb. a jéghegy csúcsa.
2014. nov. 6. 16:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem. Számomra ez világos mint a nap. Hülyére vesz, kimagyarázza te meg elhiszed. Közben te is tudod, hogy rohadtul nem jól van így.
2014. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!