Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeret nem tűnik el örökre ugye? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk a barátommal. Mindketten az volt az utolsó mondatunk egymásnak,hogy Nagyon szeretlek és vigyázz magadra kérlek. Tudja,hogy nagyon szeretem és én is,hogy ő engem.

Akkor fog még keresni? És nem olyan szakítást kell elképzelni,hogy szidások,ordibálások.

18/L ő 21/F


2014. nov. 7. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
majd most meglátjuk...Pai Mei.
2014. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek szakítottatok ha ilyen nagy a szerelem?
2014. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek csak szavak... különben együtt maradtatok volna.
2014. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az ok?
2014. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki szakít a másikkal, akkor úgy gondolom, hogy az addigi kapcsolatos életét lezárta, így egy teljesen újat fog kezdeni, a másik nélkül.


De ha szeretitek egymást, akkor miért szakítottatok?

2014. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Mi is nem rég mentünk szét, én szakítottam vele, mert nagyon megbántott és egyéb okok miatt sincs közös jövőnk. Ennek már több mint egy hónapja, még mindig szeretem, de eszemben sincs felkeresni és beszélni vele, mert vége van, lezártuk.
2014. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi most szakítottunk barátnőmmel egy hónapja. Azóta is találkozgatunk beszélgetünk, habár neki lett új kapcsolata.

3,5 év alatt legjobb barátok is lettünk és úgy gondoltuk hogy megéri megpróbálni tartani a kapcsolatot, közös kutyáink vannak akiket együtt neveltünk, ők is hiányoznak egymásnak. Mi kölcsönösen keressük egymás társaságát mondjuk.


25/f

2014. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!