Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámulnak meg, a srác és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg, a srác és annak haverjai?

Figyelt kérdés

A következő történt:

Van egy srác, akivel utoljára kb. 13-4 évesen beszéltem(legyen Z). Ő és a haverja(aki nekem tetszik, ő legyen N), egy padon ültek, és elmentem előttük, leültem a buszmegállóba. Mikor jött a busz, arra jöttek, és 'N' nagyon megbámult. Aztán következőnek össze futottam 'N'-nel véletlenszerűen, és szintén megbámult. Majd következőnek 'Z'-vel futottam össze, aki kézenfogva sétált a barátnőjével, és mostmeg ő bámult meg, úgy, hogy mellette volt a barátnője. Majd legközelebb már 'Z' öccse is ugyanezt játszotta el, hogy megbámult.

Eleinte megörültem, hogy 'N'-nek tetszem, azért néz, de az összes haverja bámul. Nem hiszem, hogy azért, mert jó csaj lennék, mert nincs rajtam semmi különös(a többi csaj sokkal szebb nálam).

Lehet, hogy csak azért néznek, mert férfiak, és a férfiak megnézik a nőket? Vagy szerintetek érdemes reménykednek?

Bocsánat, ha buta kérdés, nagyon tapasztalatlan vagyok, és félénk, és ha már ennyien bámulnak mindig söszeesküvés elméleteket szövök(pl, hogy azért bámulnak mert hallottak rólam valami pletykát). Ugyanis Z-vel amikor jóba voltam, volt egy pár félreértés.


2014. nov. 7. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a megoldas az, hogy Z es N is ertelmi fogyatekos. Esetleg meg arra tudok tippelni, hogy valami nagyon furcsa rajtad: pl belul sikerult tetovalt szemoldok, brokkoli maradek a fogad kozott, madarszar a valladon, stb.
2014. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. :D Állandóan konspirálok, ha megbámulnak, vagy valami megszokottól eltérő történik. :D Bár már kezdtem túltenni magam rajta szerencsére. Bár én nem lány vagyok.
2014. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jó p*csa vagy? Akkor azé' meg akar b*szni
2014. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!