Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit gondoltok erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok erről, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2 hét ismertség után egy fiú azt mondta nekem, hogy szerelmes belém. Nekem ez annyira hihetetlen...
2014. nov. 7. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár pár nap után is lehetséges.
2014. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hazudtam már nagyobbat is.
2014. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez szerintem tipikusan a szerelem első látásra lesz :) létezik ilyen !
2014. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egy snap miatt szerelmes lettem valakibe...
2014. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fahéjas Alien ***** válasza:

Nekem is hihetetlen lenne és szkeptikus lennék... sose értettem, hogy megy ez valakinek ilyen könnyen.


(egy női válasz)

2014. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a szerelem az több mint testi vonzódás, az olyan... hogy az egész lényébe vagy szerelmes, minden kell belőle. Két hét alatt hogy ismerheted meg annyira????
2014. nov. 7. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit jelent, hogy fogalma sincs róla, mi a szerelem. Nem feltétlen becsapni akar. Lehet, hogy ő maga el is hiszi, amit mond.
2014. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem azt furcsálnám a helyedben, hogy két hét alatt beléd szeretett, mert olyan persze, hogy létezik. Hanem inkább azt, hogy így nyíltan elmondja, a pasikból harapófogóval kell kihúzni ezt a szót úgy egy év után :D
2014. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Értsd úgy, hogy beléd zúgott. Nem kell itt az etimológiát meg a jelentésrétegeket túl komolyan venni, inkább örülj hogy odavan érted, és ha ügyesek vagytok, jó kis páros tudtok lenni idővel.
2014. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!