Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne ha megtudnátok hogy a párotoknak eszébe jutott hogy hogyan szexelt egy volt barátnőjével?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 17:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy, gondolom ez tök normális dolog, hogy az embernek eszébe jut néha az ilyesmi, nem?
2014. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Eléggé pocsékul érezném magam utána...

Mint akivel szar a szex és vágyik vissza a másikhoz.

2014. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
28%
elég lúzer a srác, ha ezt megmondta neked. Nem kötünk mindent a barátnő orrára. Nem véletlenül (egyébként normális)
2014. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jut néha, az emlékek már csak ilyenek
2014. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Épp mentünk valahol, láttam hogy máshogy viselkedik, kérdeztem mi van és mondta hogy most mentünk el a lakás mellett aahol ő volt barátnőjével szexelt.
2014. nov. 7. 17:53
 6/35 anonim ***** válasza:
63%

Most megint az a műsor jön, hogy Dowddal elmagyarázzuk, hogy akinek nullánál több szexpartnere volt, az gondol is az előzőre?


Vagy az jön, amikor arról beszélgetünk, hogy nincs olyan, hogy valakinek a véleményét leuralod?

2014. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Akkor legyen az előzővel, ne velem!
2014. nov. 7. 18:05
 8/35 A kérdező kommentje:
Minek gondol rá?
2014. nov. 7. 18:05
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj ide.


Ha elmondta neked, akkor elmondta. Nem túl tapintatos, de legalább őszinte. És ami a legfontosabb: ez egy természetes dolog.


Az emlékei a múltja része. A te döntésed, hogy a múltjával együtt szereted a partnered, vagy megpróbálod lefejteni róla azt a réteget, aki ő valójában, és sterilizálod az emlékezetét, szokásait, gondolkodását.


Ennek a végeredménye mindig egy roncs. Lehet, hogy veled marad, de roncs lesz.


Az emberek szeretetre és elfogadásra vágynak. Olykor hibáznak, és akkor megbocsájtásra vágynak. Olykor vétkeznek, és akkor esélyre vágynak.


Amire viszont senkinek nincs szüksége, az a véleményterror. Hogy valaki megmondja, hogy mire gondoljanak. Hogy mit érezzenek.

2014. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%
Akkor szakíts vele, hogy ne legyen veled. Mindannyian jobban jártok, hidd el. Nekem nőként is eszembe szokott jutni régebbi pasim/szexpartnerem. Szerencsés vagyok, ilyen szempontból mindenkivel passzoltunk, az összes férfival remek volt a szex, akikkel eddig összesodort az élet, csak más miatt nem illettünk össze, ezért lett ezeknek vége, vagy mert nem is akartunk kapcsolatot, csak szexelni egymással. Nekem is eszembe jut néha, hogy hű, XY milyen jó volt ebben, vagy abban. Vagy hogy milyen fantasztikus éjszakát töltöttünk együtt itt és itt, mikor nyaraltunk. Vagy hogy azóta se mentem el egymás után annyiszor, mióta nem azzal a sráccal vagyok, akivel ez sikerült. Van ilyen. Neked valószínűleg vagy nem volt még más az életedben, vagy baromi rosszul teljesített és inkább elhessegetsz minden gondolatot vele kapcsolatban. Nekem csak kellemes szexuális emlékeim vannak, amikre jólesően emlékszem vissza néhanapján. Az már más kérdés, hogy ezt sosem kötöm az aktuális partnerem orrára, hanem inkább letámadom őt, ha épp van rá alkalmam, hogy eggyel több hasonlóan szép emléket szerezzek vele is.
2014. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!