Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne ha megtudnátok hogy a párotoknak eszébe jutott hogy hogyan szexelt egy volt barátnőjével?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 17:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nekem sehogy se esne az ilyesmi, mivel mi a párommal meg is beszéljük ezeket a dolgokat.

Sőt, az egyik exemmel én jóban maradtam, és képzeld, még a jelenlegi pasim is kedveli őt, illetve kölcsönösen kedvelik egymást.


Egyébként mire vagy féltékeny? Oka van annak, hogy az előző barátnőjével szakított, és most veled van. Az meg, hogy eszébe jut néha az előző kapcsolata, teljesen természetes. Ezen nem kellene így kiakadnod.


Ha pedig így kiakadsz, akkor szerintem nem vagy elég érett egy kapcsolatra, mert egy kapcsolat alapja a bizalom, és ez nálad láthatólag nincs meg.


29/N

2014. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Kedves #20!


Ezt a feleségednek is előadnád, hogy te hogyan b.asztál az előzővel? Biztos élvezettel hallgatná, igaz?

2014. nov. 9. 11:03
 23/35 anonim ***** válasza:

Kedves #22!


A te párod azt adta elő neked az előtt a lakás előtt, hogy hogyan "b.aszott az előzővel"?


(Bocs, hogy a Te szavaidat idéztem.)

2014. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Nem, de a 20-as úgy írt, mintha a felesége örömmel hallgatná hogy hogyan folyt szét az arcán az exének a nedve.
2014. nov. 9. 22:53
 25/35 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Az élet árnyalatok közti finom különbségek kölcsönösségen alapuló játékából áll.


A puszta tény, hogy a feleségem tisztában van azzal, hogy a korábbi partnereim mit jelentettek számomra az életben, és így a szexualitásban is, és ezekkel együtt szeret, mivel nem gondol arra, hogy ez valami rá nézve sértő vagy kellemetlen dolog, az nem implikálja azt - sőt! -, hogy ezzel traktáljam úton-útfélen, vagy hogy akár téma legyen köztünk az ilyesmi: én nem különösebben kéjelgek a múltam örömeiben, de ugyanakkor megtagadni, vagy rossz szívvel gondolni rá sem fogok.


Dowd jól írta, a csávód elég nagy lúzer volt, mikor bedobta a dolgot, de te meg nagyon gyerekesen reagáltál rá, mintha egy negyven éves fickónak soha nem lett volna előtted örömteli nemi élete.

2014. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
43%
Ritka beteg válaszok születtek. Ti tényleg nem érzitek a különbséget?! Nem az a nem normális, hogy eszébe jut, hanem az, hogy ezt a jelenlegi barátnője orrára köti. Ilyet csak rendkívül primitív emberek csinálnak. Intelligens ember ezeket a privát emlékeket megtartja magának, mert a múlt ilyen részletessége nem tartozik a jelenlegi partnerre.
2014. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
A 20-as meg elmebeteg, de az is, aki hozzáment. Még azt is feltételezem, hogy trollkodni akar.
2014. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz!!!


20-as: szerintem neked 5 centis farkad van.

2014. nov. 11. 22:04
 29/35 anonim ***** válasza:
Az még mindig több, mint a te IQ-d.
2014. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
De legalább beláttad... Nemcsoda hogy ennyire nagydobra vered hogy életedben lefeküdtél pár nővel (és a felének fizettél)
2014. nov. 12. 00:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!