Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne ha megtudnátok hogy a párotoknak eszébe jutott hogy hogyan szexelt egy volt barátnőjével?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 17:15
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy csak jàtszmàzott velem, azért mondta el?
2014. nov. 7. 18:40
 12/35 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk ennyiből, hogy miért mondta el?
2014. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak ezt benyögte, ezt miért kellet?
2014. nov. 7. 19:29
 14/35 anonim ***** válasza:
86%

# 8


Az, hogy gondol rá, az szerintem teljesen természetes. Emberek vagyunk, érzelmekkel és emlékekkel, amik nem törlődnek attól, hogy valakivel szakítunk, és már mást szeretünk.


A Párod őszinte volt veled, igazat mondott, akkor is, ha kicsit több bölcsességgel és érzelmi intelligenciával megkímélhetett volna ettől az információtól.


De erre mondhatjuk, hogy ha kérdezel valamit, a másik pedig őszinte, akkor mindig benne van a pakliban, hogy nem azt hallod, amit szeretnél hallani.


Ami pedig a "Minek gondol rá?" kérdésedet illeti, szerintem érdemes lenne egy őszinte választ adnod saját magadnak arra a kérdésre, hogy neked mindig csak olyan dolgok jutnak-e eszedbe, amire tudatosan gondolni akarsz. Nálad mindig szándék, tudatos döntés kérdése?

2014. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Akkor én egy kígyó vagyok hogy ki akarom sajátítani a gondolatait is?
2014. nov. 7. 20:45
 16/35 anonim ***** válasza:
Nem kígyó vagy, hanem kicsi még.
2014. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
A párkapcsolathoz nem árt némi érzelmi intelligencia. Ahhoz meg kell valamennyi élettapasztalat. Szóval akárhogy is, de oda lyukadunk ki, hogy nem szerencsés dolog túl korán kezdeni.
2014. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
26 vagyok. Barátom 40. És igen, féltékeny vagyok.
2014. nov. 7. 22:27
 19/35 anonim ***** válasza:

"Akkor én egy kígyó vagyok hogy ki akarom sajátítani a gondolatait is?"


Nem vagy kígyó, de szerintem azzal érdemes lenne megbékélned azzal a ténnyel, hogy egy másik ember gondolatait és érzelemvilágát nem tudod sem "kisajátítani", sem kontrollálni.


Próbálj reálisan belegondolni, hogy neked mi a mozgástered ebben a kérdésben.


Tudsz azon változtatni, hogy a Párod hogy viszonyul a volt barátnőjéhez, milyen emlékek és érzések fűzik hozzá?


Tudsz azon változtatni, hogy milyen kettőtök kapcsolata?


Ha én lennék ilyen helyzetben, arra fókuszálnék a kettő közül, amin van lehetőségem változtani, és amivel valójában van feladatom.

2014. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
59%

"Féltékeny vagyok."


Mire? A múltjára?


26 éves vagy, és azt gondolod, hogy a 40, NEGYVEN!!! éves partnered nem gondol a korábbi szexuális kapcsolataira?


Én 40 éves vagyok úgyszintén, és még most is érzem a feleségem előtti barátnőm kemény, nagy melleinek gömbölydedségét a hasamon, illatos puncijának zamatos szaftját, ahogy a számra ül kerek, feszes fenekével, és vadul bekapja a makkomat, miközben egyik kezével a combomon támaszkodik, és a heréimet fogja, a másikkal meg a farkamon dolgozik bő nyállal és született tehetséggel. Egy kis koliszobában vagyunk, sietni kell, mert a szobatársam nemsokára hazaér az iskolából, ezért egyre gyorsuló ütemben nyalom és ujjazom, amíg már a tarkómon nem folyik a szerelmének nedve...


Jó reggelt kívánok, 16 év múlva. Most megyek megreggelizni a gyerekekkel, ma elmegyünk kirándulni a hegyekbe.


Nem féltékenykedem. Nem gyűlölködöm. Békében élek a múltammal, és a feleségemével is. Őt is kefélték már úgy előttem, hogy zörögtek a csontjai. Na és? Így lett az, aki. Így szeretem. És ő is engem. Szereti bennem az exem tarkómon folyó pinaszaftját. Szereti bennem, aki vagyok. És aki vagyok, annak a része a korábbi szexualitásom is.

2014. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!