Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban a külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a külön bulizás szerintetek is csak akkor működik ha az adott napon / hétvégén mindkét fél elfoglalja magát?

Figyelt kérdés
Nem pedig hogy az egyik fél bulizik a másik pedig otthon ül.
2014. nov. 7. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon is el lehet foglalni magadat.
2014. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Csatlakozom Marceline-hez.
2014. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, valóban lehet otthon is foglalatoskodni; de amikor ez már hetente előfordul, akkor eléggé az ember agyára tud menni. Hosszú távon nem működik.
2014. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha mindkét fél otthon foglalja el magát. Egymással! :D
2014. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ő pl olyan koncertre akar menni, ami engem a legenyhébben fogalmazva nem érdekel, akkor bizony inkább otthon maradok.

Nekem sem jó, hogy rosszul érzem magam, és neki sem, ha folyton az én fancsali képemet kell néznie :)

Biztosan ki tudnék találni magamnak otthonra is programot, sőt a koncert után már szívesen csatlakozom majd a bandához. Nem szeretek összenőni a barátnőmmel.

2014. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én otthon is remekül el tudom magam foglalni, sőt, néha igényem is van rá, hogy otthon legyek, egyedül. Amikor a párom nélkülem megy szórakozni, remek alkalom nyílik erre és kihasználom az időt, amikor magammal foglalkozhatok. Bár nem csak szórakozáskor szokott ilyen adódni, a munkája miatt is előfordul, hogy egyedül vagyok itthon akár napokig is. Néha sokkal jobban esik főzni egy finom forrócsokit és megnézni 1-2 filmet este az ágyban, mint kicsípni magam és emberek közé menni. De fordítva is van ilyen. Van, hogy nekem mehetnékem van, alig várom, hogy embrek között legyek, találkozzak a barátnőimmel, együnk-igyunk, beszélgessünk, a párom pedig inkább itthon marad, tesz-vesz, számítógépezik, olvas, lazít. Ebben semmi különös nincs.
2014. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat ! Akkor csak én lihegem túl ezt a dolgot.
2014. nov. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!