Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bu_ziznak le azért ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bu_ziznak le azért ha 17 évesen nincs barátnőm? Miért lennék ezért b_uzi?

Figyelt kérdés
Próbáltam már barátnőt keresni. De valahogy soha se jött össze. De ezért nem vagyok bu_zi. Hisz annyi volt a baj hogy nem illettünk össze.

2014. nov. 7. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mia kredes?
2014. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
H ezért miért buz_znak le?
2014. nov. 7. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert bu_zik, és ha rád fogják, hogy te vagy a bu_zi, akkor őket nem bu_zizza senki, mert már van egy bűnbak, akit mindenki bu_zizik.
2014. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert nem tudjak hogy neked jobb csajod lesz mint nekik :))
2014. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bele kell kötni valakibe.


Ha van akváriumod akkor azért vagy búza, ha nincs akkor meg azért.

2014. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem kell törődni velük :)

sok b.unkó paraszt, ennyi :D

2014. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

permetező


Látens buzeráns köcsög vagy



Köszi....

2014. nov. 7. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, abból ítélve, hogy egy azóta már moderált és gondolom bunkó válaszolót te magad is egyből lebu#iztál, ez szerintem inkább rossz környezet lehet. A baráti társaságod tele van gyökerekkel akiknél megszokott, hogy már sérteni is ezt a szót használják.
2014. nov. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8#-as. Azt én kaptam tőle üzenetbe.
2014. nov. 8. 08:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem régen cig*nyoztak, b*ziztak, puhap*csnek hívtak, mert nem szexeltem még a barátnőmmel ( második alapból vicces tekintve hogy barátnőm volt :D ).

Érdekes mód nekem volt egyedül barátnőm...


Hamar rájöttem, hogy társaságot kell váltani és egyből sokkal szebb lett minden, mindenkinek van barátnője is, komoly kapcsolata ( van akinek már felesége ).


Egyébként nő szempontjából is csak annyiból lenne ajánlott a váltás, hogy képzeld el, hogy leviszed a leendő barátnődet a barátaiddal találkozni/megismerkedni ( nálam ez alap ), és a sok tapló ott fog neki beszólogatni... Egy nő helyében tutira nem kéne az ilyen, nem tűrném meg. Értelmes ember azt is megnézi milyenek a barátaid, mert sokat elárul rólad.


Ha meg ezek nem barátaid/haverjaid, hanem csak sok kis lúzer a suliban, akkor tojj a fejükre :) annyit nem érek, hogy egy gondolatodat is rájuk szánd.

2014. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!