Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért halogatják a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halogatják a férfiak a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. A barátom 25 éves. Beszélgettünk már többször a témáról, és ő 30 éves koráig hallani sem akar a gyerekvállalásról. A korombeli srácok legtöbbjétől szintén ezt hallom. De mi az oka. Mitől félnek a férfiak?

2014. nov. 8. 23:01
1 2
 1/15 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Hogy nem "élheti ki magát".

Meg amúgy ez miért lenne kötelező?

2014. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mert nincs barátnőm :(
2014. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mások miért halogatják, de én például szeretnék egy egzisztenciát létrehozni mire arra kerül a sor.

Ehhez sajnos Magyarországon nem elég 1-2 évet dolgozni, kivéve persze ha már eleve jómódú az ember az más tészta.

2014. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

"a férfiak"?


Nem mind halogassa hidd el.


Példa a különbségekre


Jut Ányos 23 éves közalkalmazott halogatja. Felesége nincs, szüleivel lakik, havi 60at keres, hitel nuki nem is adnak.


Kolompár Gazsi 18 íves, a segíjke alapú társadalom gyermeke, már a harmadik gyerekét várja a 3.nőjétől.

2014. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Inkább a nők miért siettetik??
2014. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem minden pasi ennyire tesze-tosza... körülöttem 25-30 kor között már apukák, legalábbis a legtöbb :) Volt olyan apuka, aki hamarabb akart gyereket, mint az anyuka :D Mi megegyeztünk a barátommal, hogy mi is 25-30 kor között fogunk gyereket vállalni, Ő is és én is szeretném majd, csak előbb megteremtjük hozzá az életfeltételeket :D

A férfiak nagyon nehezen engedik el a nem létező szabadságukat :D Ha egy komolyabb nővel jön össze, aki akar is a jövőben a pasitól valamit, akkor az ürgének csak elméletben van sok "szabadsága", miközben akárhova megy el bulizni, mindig ott fog motoszkálni a tudatában, hogy van egy társa és bizony ha már komolyabban gondolja a dolgot, a rúdon ingázó bigét már nem kúrencsálhatja meg a wc-ben :D Embertől függ, mennyire családcentrikus.

2014. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Más férfiak nevében nem nyilatkozhatok, de én speciel azért, mert

- nincs párom,

- nem is szeretnék,

- továbbá gyereket sem.

2014. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

#6


Ja igen a balekok akik utána keservesen megbánják.


Majd újabb 15-20 év múlva már örülnek neki.

2014. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Apám 25 volt, amikor megszülettem, azóta is gondoskodó családapa, ahogy a barátom apukája is, aki 20 évesen lett apuka! :) És senki sem cigány :D 40 évesek is vállaltak már gyereket 20-25 évesen, még is együtt vannak :) Minden korosztályban vannak erre bőven pozitív példák! :)
2014. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk én maradnék a legjobb kornál a gyerekvállalásra: Soha sem.
2014. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!