Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik legjobb haverja bekavart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, a barátom 23. 2 éve vagyunk együtt.

A barátomnak van (vagy volt) egy gyerekkori haverja, akivel mindent megosztott és sok mindenen keresztülmentek.

Kb. egy éve a barátommal "szakítottunk" három napra, tovább nem bírtuk egymás nélkül. Nagy balhé volt, a barát is győzködött minket, hívogatott minket, hogy ne csináljuk már, összeillünk stb... Aztán másnap rám írt, hogy akkor biztos végleges, lejön hozzám és meghív egy italra a közeli városba egy bárba. Én beleegyeztem, meg is jegyeztem, hogy mennyire aranyos, biztos kiakar békíteni. Mire odajutott volna, hogy lejön, addigra mi kibékültünk a barátommal, örültem, mert azt hittem, lefogja hozzánk hozni, de visszamondta, kifogásokat hozott. Utána nem sokkal elmentünk közösen bulizni a többiekkel, ideadta a haver az autóját, hogy majd én vezessek, ők részegek lesznek. A barátom előtt halomra dicsért, de a részegségnek tudtuk be, csak nevettünk rajta. Aztán elkezdett nekem pár hétre rá írogatni, hogy én ilyen meg olyan szép vagyok, és ha tehetné, összejönne velem, ezt a barátom meglátta és kiakadt, balhéztak egyet, de kibékítettem őket. Megmondtam a barátnak, hogy többet ilyet nem akarok, ne beszéljünk. Mondta, hogy beszéljünk, nem fordul elő többször ilyesmi. Aztán nem rég, kb. 2-3 hete felhívott engem részegen, köszönni se hagyott, csak mondta, hogy figyeljek rá, fontosat akar mondani. Elkezdte mondani, hogy én vagyok álmai nője, nagyon szép vagyok, kedves és hogy szakítsak a barátommal, én nem illek hozzá, de mi nekünk lenne jövőnk és alapítsunk családot... egy gubanc volt... a telefonom elég hangos kihangosítás nélkül is és a barátom ott volt. Kikapta a kezemből a telefont és elkezdett ordítani. Majd facebookon leírta a véleményét neki, le is tiltotta. Most megint összevesztek, jelenleg a barátom át akar menni és megverni, mindennek lehordja. Nem rég kiderült, hogy a másik barátjának is tetszem, csak Ő tiszteletben tartja a kapcsolatunkat, de a barátom már ki van akadva.

Esküszöm nem öltözködöm kirívóan, nem kacérkodok, nem flörtölgetek. A barátaival csak akkor találkozom, ha Ő is ott van, nyilván rám szólt volna, ha nem megfelelően viselkedek. Azt mondták, hogy laza és vicces is vagyok és őszinte, tetszik a stílusom. Úgy viselkednek, mint a tinik... és olyan szituban is érzem magam...

Ne menjek többet ki velük? Hogy lehet ennyire hülye ez a "barát"? Hogy békítsem ki őket megint?



2014. nov. 9. 00:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hát ezt pedig neked kéne erőltetned ha a pasid ilyen papucs h nem mer konfrontálódni a saját érdekeiért. én védeném a kapcsolatot és elhívnám a pasid helyébe a csákót hármas talira de ha nem akarja akk te mondd neki h te akarod ezt mert másképp nem lesz egyértelmű a csákónak h ti qrva komolyan gondoljátok a kapcsolatotokat
2014. nov. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én az első alkalommal is elmondtam, hogy nem akarok tőle semmit. Ezt a barátom is látta, mivel elolvasta a beszélgetést. Neki az esik nagyon rosszul, hogy gyerekkori haverja, soha egy volt barátnőjére se mozdult rá, most pedig jóformán zaklat és ezt nem nézte volna ki belőle. Csalódott benne. Én leírtam mindkettőnek, hogy miattam nem érdemes veszekedni, ugyanis a barát hiába próbálkozik, engem soha nem fog érdekelni, a barátom meg elméletileg megbízik bennem. Nyilván rosszul esik neki, megértem. Nem tudom hogy állíthatnám le a fazont. És a legrosszabb, hogy nem is titkolja senki előtt, amikor hívott, akkor is a baráti kör előtt tette ezt, még kérdezték is, hogy normális-e...
2014. nov. 9. 00:34
 13/19 anonim ***** válasza:

le kell égetni akkor a baráti kör előtt

épp iszogattok és egy ismerős csajt megkérni h jöjjön ekkor oda és mondja ki mindenki előtt h jééz gyuszi emlékszem milyen pici a szerszámod és elég rossz is volt az a múltkori aktus

xd

meglátod leáll egy életre

2014. nov. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Attól tartok kicsit, hogyha összeröffenteném ezt a nagy kibékülősdit, abból nagy verekedősdi lenne... egy részt jó ötlet, más részt mindkettőnél elszokott szakadni a cérna... és akkor ha ezt megtörténik, már tényleg semmi esély nem lenne rá, hogy barátok legyenek, már így is a barátom mindig gúnyolódva beszél róla mindig... szerintem már így is kanóc...
2014. nov. 9. 00:39
 15/19 anonim ***** válasza:

ki beszélt kibékülősdiről?

én azt mondtam hárman taliztok és a csávóra ráolvasni mindkettőtök részéről h koccoljon le ezzel vagy a barátság forog kockán azt ha ezt is leszarja akkor meg meg kell szüüntetni vele a barátságot mert ha fontos lenne neki a barátság akkor leállna és tiszteletben tartaná eleve h a csaja vagy. istenem most egy baráttal kevesebb ha ilyen hülye a srác megérdemli h otthagyja a pasid

2014. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azzal a "viccel" mindig húzzák egymást, szóval az kilőve :D Tág az a határ, amit már sértésnek vesznek :)
2014. nov. 9. 00:42
 17/19 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, ha ez a csávó találna már végre egy csajt és lekoppanna rólam. Nem szeretnék én lenni a "hárpia", aki miatt szétment egy barátság... Nem értem miért nem lehetett ezt magának megtartani, tisztában lehetett volna azzal, hogy ez sértő és senki sem nézi jó szemmel! A barátom meg már az első jelekből levehette volna a dolgokat, a haverja már nem egy kapcsolatot rúgott szét, de eddig Őt kihagyta, mert nagyon jóban voltak... akkor kellett volna már lépni... de én akkor még nem nagyon ismertem az ürgét, így nem tudhattam, hogy viccel-e vagy sem, de a barátom mondta, hogy be van rúgva, hagyjuk, majd elfelejti...
2014. nov. 9. 00:47
 18/19 anonim ***** válasza:

továbbra is azt mondom a barátod kicsit papucs "majd elfelejti, be van rúgva" miatt

a srác meg élelmes mert ha többet szétrúgott akkor ráérzett a gubancos kapcsolatokra és (mint az emberek 95%-a önző gechiként ugyan) de rámozdult a csajra akit lehet vinni azt viszi elven

szal mondom nem leszel hárpia de a pasid nem erőskezű ember

én már leépítettem volna a csávót szóban

2014. nov. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem papucs, hanem nem akar felesleges balhét.


Ez az egész felesleges. Rád mozdult pofátlanul, a haver a hibás, ennyi. Nehogy még ti kérjetek bocsánatot. Jegelni kell a kapcsolatot aztán ha enyhülnek a dolgok, lehet újra beszélgetni és ezt a témát messzire elkerülni.

2014. nov. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!