Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek maradnátok vagy lelépnétek?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal és távkapcsolatban élünk..ez is kicsit megnehezíti a dolgunkat,de a napokban nagyon rossz kedve volt és az elején csak azt mondta,hogy hiányzok neki és hogy nem akarja,hogy miatta szenvedjek,de aztán éreztem,hogy emögött még van valami és rákérdeztem a végén kibukott,hogy 1 éve szakítottak a barátnőjével pont a távolság miatt...és én felhoztam benne ezeket a régi dolgokat és még nem biztos,hogy túl tudja tenni magát ezeken...szóval ,ha úgy vesszük most én vagyok a kísérleti nyúl...azt mondta ,hogy nem akar elveszíteni,mert 1 éve nem érzett senki iránt úgy mint irántam és ezért megpróbál túllendülni ezen,de nem biztos,hogy menni fog neki...ti mit tennétek a helyemben ? nagyon szeretem ,de félek..nem szeretnék kísérleti nyúl lenni és aztán nagyot koppanni..:/ bár már így is az lenne...de később meg mégjobban..szerintetek ?
2014. nov. 9. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt. Pl 1 hónapot.
2014. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az a távolság és menyi idõként tudnátok találkozni?Még az is lehet, hogy visszamegy az exéhez?
2014. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megvárnám, túl tud-e lendülni a dolgon vagy sem, addig pedig úgy venném, hogy nem biztos, hogy hosszú életű lesz a kapcsolatunk. De emiatt nem kell szerintem rögtön szakítani. Amíg tart, addig lehet élvezni.
2014. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
210km körülbelül és havonta 1-2x tudunk találkozni plusz a szünetek ami azt jelenti,hogy most fent voltam októberbe 1 hetet nála decemberbe meg januárba ő lesz itthon kb 2 hetet. Mert amúgy itt lakik ahol én,csak máshol tanul...nem valószínű ,hogy vissza megy az exéhez...szerintem nem is beszéltek mióta szakítottak,csak gondolom felszakadtak a régi sebek és azt mondta nem akar bántani azzal,hogy alig látjuk egymást és bűntudata van,hogy belevitt ebbe..
2014. nov. 9. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem szeretnék pótlék lenni, se kísérleti nyúl. Nem maradnék vele. Jusson túl az exen, és aztán kezdjen kapcsolatot 1 új nővel.


Ha nem jut túl rajta, és mondjuk sok együtt megélt pillanat után otthagy, sokkal rosszabbul viselném. Az elején még sokkal könnyebb kiszállni egy kapcsolatból. Amikor még nincs ott annyi közös emlék stb...

2014. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó...én is valahol ezt érzem...de már most is túlságosan megszerettem...minden nap nyomaszt a gondolat,hogy bármikor azt mondhatja,hogy ennyi...de én nem tudok pontot tenni ennek a végére így...
2014. nov. 9. 22:24
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

"még nem biztos hogy túl tudja tenni magát" - milyen férfi már az, aki ilyet mond?! Vagy túltette, vagy nem, de nem ez a lényeg hanem hogy el tudja-e határozni magát. Én úgy látom hogy neki fontosabbak egyelőre a saját kis gondolatai meg érzelmei, ami nem baj, csak így nem illik másnak a boldogságát akadályozni.

Volt tapasztalatom ilyen partnerrel és nem működött, beláttam hogy túlságosan kötődik még az exéhez, nem bírta azt mondani, hogy "oké, bennem vannak ezek az érzések de én veled akarok lenni és ezért meg is teszek mindent". Szakítottam is vele.

24F

2014. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lépj le. Nem g**iségből mondom de figyelj. Életem első szerelme tàvkapcsolatos volt haza jöttem (1x taliztunk 1 hétig) és aztàn rà 6 napra a fejemhez vàgta hogy ez nem megy nekk és ott van a,suli is.. Pedig én mindent megtettem volna érte.. És a sulit vàlasztotta az arany középút helyett... Hàt ennyit erről. Màra màr (ennek lassan,3 hónapja) valahol mélyen szeretem de inkàbb gyűlölöm és utàlom amiért ezt tette velem.
2014. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!