Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan csajjal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan csajjal aki vagdossa magát, mellette maradnátok? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom pasi miatt vagdossa magát, így nem.
2014. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát...körülménytől függően, de inkább azt mondom, hogy nem.
2014. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Sulyos pszichiátriai beteg, nem is az enyhébb, érzékenyek nagyon és nem mások felé agresszivok, hanem elfojtják a dühüket és maguknak okoznak fájdalmat. Azonnali zártosztályos kezelésre lenne szükségük és beállitani náluk a gyógyszert. Muszáj lenne, hogy kapjon kezelést, ebben segitenék neki támogatnám és ha javult az állapota utána lehetne róla szó, hogy is legyen tovább, de előtte a kezelőorvosával beszélnék, mert tudnom kellene mi is okozza ezt nála.
2014. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazából nem ismerjük a körülményeket.
2014. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát ha szeretem a lányt persze.:) és próbálnék minden erőmmel segíteni, hogy ne tegye ezt magával!! mert ezzel nem lesz semmivel sem előrébb..

18/F

2014. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Akkor sem jarnek vele ha az utolso no lenne a foldon, neki elsosorban agyturkaszra van szuksege csak utanna baratra
2014. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3-as! Te olyan okos embernek tűnsz... ha érted, mire gondolok.
2014. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kizárt
2014. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es akkor szerinted nincs semmi problémája pszichésen, hanem csak ugy kedvtelésből vagdossa magát? Annak csak oka van, és kezelést igényel és még egy laikus is tudja, hogy a pszichiátrián kezelik azokat akik ilyen dolgokat produkálnak mint a vagdosás. Akkor szerinted, mi a gondja, mert azonkivül hogy engem ledurongoltál azon kivül semmit nem mondtál az olyan esetre amikor valaki vágdossa magát. Végülis én se értek hozzá, annyit tudok, hogy pár fiatalt ismertem, akik vágdosták magukat és mind járt pszichiátriai kezelésre, és mindenyik elég sürün feküdt bent is, és mindegyik az mellett hogy végig volt vágdosva a keze még halálfájdalmasan állandó szomoruságba is volt, mindig fekete ruhákba járt és lány létükre nadrágba és mindegyik mindig kissé ápolatlannak is tünt és barátkozossak se voltak, mindig magukba fordultak. Nekem ez a tapasztalatom velük, ha te másképp látod és más a tapasztalatod akkor segits a kérdezőnek és ird le, hogy tényleg miért ilyenek, hogy lehet rajtuk segiteni.
2014. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki leszavazott engem es a 3-ast, meg tudna magyarazni hogy mi jo egy mentalisan instabil emberben?
2014. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!