Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emlékszel az első szerelmedre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékszel az első szerelmedre? Gyakran eszedbe jut?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott ? Hány éve volt? Van-e azóta más?(gyerekek?) Miért lett vége? Szép emlék ha vissza gondolsz rá? Tartjátok a kapcsolatot? Bocsi a sok kérdésért,csak érdekelne hogy másnak hogy sikerült ezen túl jutni,és mennyire természetes hogy gyakran eszembe jut :)
2014. nov. 9. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt.

18/f

2014. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Vele vagyok, 4 éve.

22/N

2014. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csúnya lenne nem emlékezni amikor idén volt.


Egy évig kb fogjuk rá. Tavaly meg idén. Nem, nem volt és magam ismerve jóideig nem is lesz. Vége? Mert egy értéketelen és hosszabb távon elviselhetetlen hulladék vagyok. Szépnek szép, van amikor nem szép, a kettő közt egyensúlyozok, könnyebb ha nem gondolok rá. Majd talán pár év múlva. Igen tartjuk, úgy nagyjából.


Eeeeh

2014. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

vagy 13 eves voltam.....Egy korhazban ismertem meg.....Azt hiszem en nem nagyon jottem be neki.Vagz 1 het utan meg gzogzultam es hayajottem.

Sosem fogom el felejteni Tamarát :)

2014. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sokszor eszembe jut, szar volt a végén. Most utál, az utolsó két szavában a halálomat kívánta alpári módon.


17/f

2014. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bárcsak ne emlékeznék arra a senkire.

2 hónapig tartott, több, mint egy éve. Ne menjünk bele, hogy miért szakítottunk. Van azóta más, lassan 1 éve. Nem szép emlék, gyűlölöm.

2014. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kb. 9-10 éves voltam. Nem szoktam gondolni rá, de tegnap éppen eszembe jutott.
2014. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja,tök aranyos voltam
2014. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Emlékszem rá. Elköltözött. :(

15/L sokat gondolok rá

2014. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenki emlékszik rá.
2014. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!