Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül érdemes vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül érdemes vele maradni?

Figyelt kérdés
Már négy éve együtt vagyunk. Többször szakítottunk már kisebb időkre de mindig össze jöttünk újra. Már másfél éve elmúlt a szerelem mióta találkoztam valakivel de vele nem jött össze.. A barátom iránt nem hiszem hogy szerelmet érzek inkább csak szeretet. Sokszor az agyamra megy, rám akaszkodik, stb... Csak panaszkodom róla. Érdemes vele maradnom? Ha nem vagyunk együtt akkor mindig vele akarok lenni! Mit tegyek? L/20 F/21
2014. nov. 9. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki cseréld le egy jobbra ez a mai módi, ez a szép új világ!


Mentem hányni

2014. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jót tenne nektek, ha hosszabb időre távol lennétek egymástól (pl. külföldi tanulmány, munka, tapasztalatszerzés), akkor letisztulnának bennetek az érzések.
2014. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom se veled se nélküled dolog.. Szerintem már csak a megszokást érzed, azért akarsz vele lenni, mikor nem vagytok együtt. Egyébként ez sajnos így van, egy idő után már nem a szerelem a domináns, hanem a szeretet..
2014. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szerelem mindig elmúlik egy idő után és átalakul valami mássá. Ami a lényeg, hogy attól, mert valakibe nem vagyok már szerelmes, de attól még szeretem és jól meg vagyok vele, vele képzelem el továbbra is a jövőmet, csak már nem ég 100 fokon a kapcsolatunk, mint az elején.

Viszont ebből rád semmi nem igaz. Nem jó a kapcsolatotok, nem érzed vele jól magad, az agyadra megy, mindig szétmentek. Ez az a helyzet, amikor is azt tudom mondani, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

És ha nem vagytok együtt, akkor meg mindig vele akarsz lenni? Erre pedig két dolgot tudok mondani, ez nem szeretet, ez két dolog: 1. megszokás, 2. társfüggőség. Vagy azért érzel így, mert vele még mindig jobb, mintha egyedül lennél, illetve félsz attól, hogy ha egyedül maradsz, mert szakítasz vele, akkor mi lesz veled...

De azt gondolom, hogy legyetek őszinték és tisztességesek egymással, vagyis inkább te vele, mert magadról írtad ezeket a dolgokat és hagyd őt békén. És keressetek magatok mellé olyat, akivel összeilletek és jól meg vagytok!

2014. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Amilyet úgysem fognak találni. Ez nem az álmok világa.

2014. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Quixote - a kérdéstől függetlenül, ha egyik nagynéném ebben a szép új világban lett volna fiatal, talán nem maradt volna túl sokáig az alkoholistává és agresszívvé vált férje mellett...
2014. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem akarom hogy mással legyen
2014. nov. 9. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Szomorúak vagytok ti mindannyian... ennyit tudok rá mondani.


Van párkapcsolatod, veled akar lenni, te meg itt szenvedsz, igen igaz az, hogy az embernek soha semmi nem jó. Mit kell ezen nyavajogni? Marha fiatal vagy, 20 év egy nagy semmi.... ha most nem jó vele lépjél tovább, valakinek még ez sincs meg...


Hidd el, én már csak tudom, mert nem egyszer (időbe telt ugyan, de neked már másfél éve..) úgy is meg kell tenned. Másnak megy, neked is kell.

2014. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Amilyet úgysem fognak találni. Ez nem az álmok világa."

Nem tudom, 9 éve vagyok együtt a párommal és nem vagyok már belé szerelmes, ,mint ahogy ő sem belém, az már elmúlt, ettől függetlenül szeretjük egymást és jól megvagyunk, közösen képzeljük el a jövőt...Szóval nem kell álomvilágban élni.

2014. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7


Az én nagy-nagynéném (nagyanyám húga) is jobban járt volna talán, öngyilkos is lett hamar, mert az akkori korban kiutálták 3 perc alatt, manapság meg - ha nehezen is - de megtalálta volna a saját köreit.

2014. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!