Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kapom meg a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kapom meg a barátomtól érzelmileg azt, amit szeretnék. Megbeszélni már megbeszéltük. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Illetve hát a cím maga kijelentés, nem kérdés. A kérdés az, hogy ő egy sokkal racionálisabb, távolságtartóbb ember, mint én, és néha úgy érzem, hogy képtelenség, és felesleges neki elmagyarázni dolgokat, amik pl. nekem rosszul esnek, mert szimplán nem érti. Rengetegszer próbáltam vele erről beszélni, látom rajta, hogy ő tényleg nem érti az én érzéseimet, illetve igényeimet, nem szimplán bunkó, aki nem figyelne rám.

A kapcsolat működik, én szeretem őt, állítólag ő is engem, de annyi dologban tér el az értékrendünk, és az igényeink, hogy nem tudom, ez áthidalható e. Más is érzett már így, és ha igen, mi lett belőle?



2014. nov. 10. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
gyorsan dönts, hogy neked ez jólesz-e így! csomó ember 50 évesen jön rá ,hogy az egész házassága félrement, felesleges volt annyi kompromisszumot kötni,... keress olyan fickót akivel lehet jobban beszélni ,ha már eleged van a békíthetetlen érdekekből
2014. nov. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értitek meg egymást, nem illetek össze. Kellemetlen helyzet, de bele kell törődni.
2014. nov. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ha téged ez ennyire zavar. Nálunk sem működött, bár ott fordított volt a helyzet, a barátom volt érzelmesebb, és engem zavart a dolog.
2014. nov. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
levesbe!
2014. nov. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20 évesen még nem tartok attól, hogy késő lenne változtatni ilyenben, de valóban nem akarom feleslegesen rabolni egyikünk idejét sem. de nem tudom eldönteni, hogy nekem lennének túl szentimentális igényeim, amiket egy normál ember sem tudna teljesíteni, vagy az ő (alapvetően eléggé romantika mentes, racionális) természete áll ennek ellen? Példának okáért, nekem rosszul esik, ha beszélünk facebook-on, és attól függetlenül, hogy én éppen valami számomra fontosról mesélek neki, ő a közepébe vágva közli, hogy álmos, megy aludni (nincs neki másnap munka, vagy iskola, illetve este fél 11 nem egy embertelenül késői időpont). Ezt pl. nem lehet neki elmagyarázni, hogy én nem az alvástól akarom nyilván megfosztani, de azért jól esett volna, ha legalább végighallgat. Pláne, hogy miután ennyit mondott, hogy megy aludni, semmi szia, jóéjt, majd holnap megbeszéljük, csak a közlés maga. Ráadásul nem vagyunk azért egymás nyakára nőve, hogy már sok legyen belőlem, virtuálisan pl. alig kommunikálunk.
2014. nov. 10. 01:58
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Legalább szól, hogy lelép, az enyém csak úgy nem ír egy idő után, hanem leghamarabb csak másnap. :D (Engem pl. ez nem zavar annyira.)


Amúgy ha álmos akkor nyugodtan elengedheted aludni, ezen én nem sértődnék meg a helyedben, hiszen kipihenten sokkal inkább oda tud szerintem figyelni arra amit írsz, mint amikor már fáradt és alig várja, hogy befekhessen az ágyba. :) Bár nem mondom, hogy teljesíthetetlen vágy lenne, hogy végighallgasson, csak szerintem több értelme lenne akkor írni neki bármit ami fontosabb, amikor épp nem álmos.

2014. nov. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor lenne nagy baj, ha nem figyelne rád. Így viszont nem: az ellentétek vonzzák, kiegyensúlyozzák és kiegészítik egymást. (ha fárad és aludni megy, abban nincs semmi, nem szabad kullancsaként függeni valakin.. gépen keresztül társalogni meg amúgy se az igazi, és fárasztó:D )
2014. nov. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, csak mi éppen (ideiglenesen) két külön országban vagyunk, nem áll fent a veszély, hogy egymás nyakára növünk : D és amíg ilyen távol vagyunk, amikor azt sem tudom, mikor fogunk tudni beszélgetni legközelebb, kicsit rosszabbul érint a dolog, mintha tudom, hogy ó hát mindegy, holnap délután úgyis látom
2014. nov. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!