Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy a barátom pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy a barátom pénzt kér a mosásért?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, Ő a saját lakásában, én albérletben lakom egy cs.házegyik szobájában. Ha a család éppen sokat mos, oda szoktam vinni a ruháim.

26/N



#mosás pénzért
2014. nov. 10. 13:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erővel fürdik nálad a barátod eszik nálad kérj érte pénzt mond h drága volt a kaja meg drága a viz ...
2014. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Paulik Áron ***** válasza:
100%
Nehéz elképzelni hogy ennyire ne legyen pénze... szerintem tirpák dolog amit csinál.
2014. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ő nem jön ide, nem szereti a társaságot, meg zavarni se akarja a családot, mert szerinte milyen már, ha az albérlő pasija idejár. Bár ezt letisztáztuk a főbérlővel anno, hogy ha pasim lesz alhat és lehet itt. De Ő akkor se jön ide.
2014. nov. 10. 13:16
 14/26 anonim ***** válasza:
De szemét pasi.Én a helyedben nem járnék vele.
2014. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ugye azért nem csak nála vagytok?

Évi 2-3-szor átmehetne hozzád. Az én exem se jött sokszor - mert nem laktam túl jó helyen, meg nála több mindent tudtunk csinálni, nálam elég minimalista volt az albi -, de ő igazából lustaságból nem jött.

2014. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha minden nap nálam mosnál, én is pénzt kérnék érte.
2014. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Péntek délutántól hétfő reggeig vagyunk együtt. 1x mosok általában egy héten.
2014. nov. 10. 13:39
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jogos? Ha ugy nezzuk igen, mert vizet es aramot hasznalsz.

Hogy emberseges? Rohadtul de nem.


En szakitanek vele. Kifordult egy vilagkepe van. Majd ha meg a felesgr leszel akkor is penzt ker toled, ha elviszed az autot egy korre hogy a gyerekek suliba mehessenek vagy mi? Te meg majd kiszamlazod a varandossag 9 honapjat neki, mint a gyereke lakberet :D


Ba!szus milyen emberek vannak! Lattam itt mar gyakorin par paranoiast, aki egy viragot nem vett volna a csajanak, vagy egy kavet nem vett volna neki mert nem akarja hogy a lany kihasznalja. Pedig a csaj nem is kerte. Ezt ugy hivjak EGY KEDVES GESZTUS, nem kihasznalas...


Szerintem hagyd el, tiszta hulye, es ennel majd idovel csak rosszabb lesz. Ha ilyenert penzt ker egy fillerbszo spur alak.


Ja amugy mennyit ker mosasonkent?

Mert kiszamolhatnank hogy mennyit fogyaszt a mosogep aramot meg vizet, aztan kiderulne hogy semmi penz az a mosas.


Es hogy adta ezt be neked hogy fizess erte? En lehet hozzab@!ztam volna az oblitot es akkor lepek le, hogy ha ekkora spur akkor maradjon egyedul, egy parkapcsolat nem igy mukodik, egy kapcsolatban a felek segitik egymast, nem lehuzzak.

2014. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Költőnő? ***** válasza:
elvileg korrekt, mert hát nekik is pénz, de ritka nagy surmóság. Nem azt mutatja nekem, h szeretve lennél, de hát én már lassan semmin nem lepődök meg.
2014. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Örülj hogy ha csak a mosásért kér! Gondolj bele milyen lenne ha a vc használatért is kérne???? Pisi háromszáz kaki ezer mert hát ahhoz több víz kell :-D viccet félre téve ekkora baromságot még nem hallottam
2014. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!