Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy a barátom pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy a barátom pénzt kér a mosásért?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, Ő a saját lakásában, én albérletben lakom egy cs.házegyik szobájában. Ha a család éppen sokat mos, oda szoktam vinni a ruháim.

26/N



#mosás pénzért
2014. nov. 10. 13:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk én biztos nem hurcigálnám a koszos ruhát.

Meg heti egyszeri adag is elég furcsa, legalábbis nekem.

Amúgy ciki, hogy pénzt kér ilyesmiért, de jogos.

2014. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Egy csaladdal lakik egyutt, tudod mennyit mos egy 5 fos csalad? Sokat.


Kerdezo dobd a palit es idozitsd a mosast hetkozbe. Igy nem egyszerre fogsz mosni a csaladdal. Munka utan hazaersz bedobsz egy adagot, este kiteregetsz senkit nem zavar.

2014. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kérdezte valaki mennyi a mosás. 200Ft és az öblítőjét használom, mosószert vittem.
2014. nov. 11. 12:34
 24/26 anonim ***** válasza:

basszus... hat szep mondhatom. 400-ert veszek oblitot a Lidl-ben, vehetnem dragabbat de minek? Ez oblito. 1 liter.


Inkabb moss a csaladnal -_-


Es hogy adta be hogy fizetned kene?

2014. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Simán kibökte, hogy nem akarja, hogy kihsználjam és 200 Ft. Ennyi.
2014. nov. 12. 13:39
 26/26 anonim ***** válasza:
75%

Jelentősen alacsonyabb szintű vagy, különben nem merne így megalázni.


Hagyd el.

2014. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!