Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez!? Miért kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez!? Miért kellenek a fiatal korombéli pasiknak az egyedülálló fiatal anyukák? Főleg pasik írjanak

Figyelt kérdés
Egyre többször látom a környezetemben h a korombéli, normális dolgozó, helyes pasik fiatal, munkanélküli egyedülálló anyukákkal jönnek össze... Legalábbis ezt látom az ismerősi körömben, és megtapasztaltam is már, egy exem is aki nálam 2 évvel volt idősebb otthagyott engem egy nálam 5 évvel idősebb munkanélküli, 2 gyerekes anyuka miatt, akivel még mindig eggyütt van,bár csalja azt a nőt, a csajnak max alkalmi munkái vannak, a gyerekei apja meg drogos, meg tök leélt feje volt a csajnak... Pedig sok pasi szerint helyes, csinos, fiatal lány vagyok, dolgozok is, tehát eltartani se kell, gyereket meg nem akarok, arra meg aztán végképp nem vágyok h papás-mamást játszak más gyerekével....Mégha pasi lennék (főleg 20on éves) akkor is igy gondolnám h nem akarok olyan nőt akinek gyereke van, mert nem hiányzik h más gyerekével foglalkozzak, meg eltartsam stb... Meg Én soha nem akartam fiatalon szülni. Vagy csak én vagyok olyan véleményen h egyedülálló szülőnek csak egyedülálló szülő való? Főleg pasik irjanak hogy miért jó nekik egy ilyen kapcsolat? Meg mit tudnak szeretni egy olyan gyerekben aki nem az övé, meg h tudnak eggyütt élni igy egy ilyen kapcsolatban, mint élettársak? Amugy nem akarok senkit sem bántani, csak kérdeztem... L/24

2014. nov. 10. 17:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
És miből gondolod, hogy akinek nincs munkája, az nem is próbálkozik? Ne legyél már buta.
2014. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta, de azért van egy pár ilyen a környezetemben, pl. soginőm is ilyen, meg egy ex-pasim is ilyen volt, sose adta be semerre az önéletrajzát, jó nekik a segélypénz
2014. nov. 10. 20:25
 13/28 anonim ***** válasza:

#10

Hány százalékot kell ebből elérni, 110-et?

2014. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

Tudod, a helyzet a következő. Ha valaki kell neked,az kell, akkor is ha elvált két gyerekkel. Te már nem kellettél és ezen nem tudod magad túltenni.

Pedig jobb lenne.

Igen, sok az egyedülálló fiatal, de szerencsére nem te döntöd el hogy egy gyerekes nőnek csak gyerekes pasi juthat vagy sem. Mindenkinek más jön be. Nincs értelme annak sem, hogy azt találgassuk, miben jobb/rosszabb egy anyuka egy szingli leányzónál.

Minden ember más. Bízz benne, hogy majd megtalálod azt akinek te leszel az álomnő. És ne nézd le az az embert (férfi vagy nő, egyre megy) aki bevállalja a másik gyermekét, mert szerintem ez csodálatos és tiszteletre méltó dolog. Majd megérted, ha egyszer neked is lesz gyermeked, esetleg egyedülálló anya leszel. De ne legyél, nem öröm az, én már csak tudom.

2014. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem is akarok soha se gyereket igazzából, ebbe az országba legalábbis rittig h nem.... nem néztem le senkit sem, nálas már volt h elvált apukák próbálkoztak, de nem kellettek... Lehet ha nem lett vna gyerek, akkor lehet h kellett volna, de én nem tudnám ezt a szitut fordítva elképzelni. Meg szerintem azért jó az egyedülálló szülőnek az egyedülálló szülő, mert jobban átérzik a másik helyzetét, dolgait, stb
2014. nov. 10. 22:24
 16/28 A kérdező kommentje:
M?eg na amit irtatok h lehet h egy egyedülálló anyukának nincsennek nagy elvárásai, de szerintem meg ellenkezőleg... vagy éppen bárki jó nekik, csak legyen pénze, meg ilyesmik.. csak az ilyen csajoknak sztem több udvarlás, randizgatás, beszélgetés kell mint mondjuk a gyermektelennek, mert van akinek meg épp nem mind1. Amugy a fentebb leirt exem miután szakitott a csajjal jól, elvoltunk, de a csaj folyamat hivogatta, szaladt utánna, meg porig alázta magát, ahelyett h a gyerekeivel foglalkozott volna, pedig exem nemis kereste volna meg... Ugyhogy ennyit erről, mert ő pont h egy helyes, értelmes, dolgozó, egyedülálló pasit tett akkor tönkre!! Én csak azt tudom tanácsolni az ilyen egyedülálló fiatal anyáknak h menjenek vissza a gyerekük apjához, vagy ne a fiatal, korombéli 20on éves pasikat hálózzák be, meg tolják rájuk a felelősséget, hanem keressenek egy vagy szintén egyedülálló apukát, vagy pedig egy 40-50 évest!!! Valahogy sose tiszteltem azokat a nőket akik a 0-ra, a nagyszülők nyakára szülnek gyereket , mint ahogy exem nője is tette, csak ő rögtön kettőt, és a gyerekei apja is drogos volt,aki kirugta, amikor meg exemmel összejött csak arra volt esze h lepasszolja a szülőknek a gyerekeit! plusz egy olyan lakásba élnek amit majd megesz a kolera, putri, ill. 6an élnek egy 2,5 szobás vályogházban!!! Amugy tisztelem azokat a szülőket akik eggyütt élnek a gyrekükkel, vérszerinti apával, anyával, meg norm körülmények között nevelik, és nem más pasiját v nőjét nyulják le...
2014. nov. 12. 17:27
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem tudod, miért váltak el, vagy miért vannak külön...menjenek vissza a gyerekük apjához? Aki esetleg megcsalta őket és lelépett egy fiatal, gyerektelen libuskával? Kösz, nem. Inkább maradok egyedül :-)

Arról pedig szépen elfeledkezhetsz hogy ki kit "hálóz be".

Ilyen ugyanis nem létezik. A "behálózáshoz" két ember kell. Egy férfit nem fog az akarata ellenére elcsábítani egy kisgyerekes anyuka. Ott a pasi legalább annyira akarja azt a nőt, talán azért mert tapasztaltabb, ki tudja, részlet kérdés.


De el kellene fogadni hogy akinek gyereke van és azt egyedül neveli az nem feltétlenül másodrendű állampolgár.

Értelek, hogy neked nem szimpi az a nő, de te itt most általánosítasz, és meg akarod mondani másoknak, hogy mit tegyenek és kivel jöjjenek össze. Ne tedd. Ugyanis semmi közöd hozzá.


Én egyedül nevelem a gyerekemet. Jó munkám van, saját lakásom, és az exem többé kevésbé fizeti a gyerektartást. Így el tudom látni a kicsit. Tehát ha találkozom valakivel, nekem nem anyagi támasz kell, nem pót apuka a gyerek mellé. Hanem társ, énmellém.


Mondjuk nekem a fiatal srácok nem jönnek be. De ha bejönnének, akkor azokkal randiznék. Ugyanis szabad vagyok arra, hogy azzal randizzam akivel nekem jólesik. (Jó, persze, más pasija kortól függetlenül tabu, de régen is az volt)

Ahogyan te is azzal randizol akivel akarsz, meg a pasid/volt pasid is. Tedd túl magad ezen, és ne az egyedólálló anyákat hibáztasd.

2014. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ahhoz se kell sok "élettapasztalat" hogy valakit 16 évesen felcsináljanak.. :) Meg szeribtem elég gáz azért.. :) Van pasi ismerősöm aki mehmondta h neki nem kellene egy kiélt fejű kisgyerekes anyuka aki 23 évesen már 2 gyereke van egy olyantól aki otthagyta, mert tudja h sose lesz ő az első, meg az ilyen max csak a gyerekei érdekeit nézi... Én se jönnék össze olyan pasival akinek már van gyereke..
2014. dec. 20. 18:57
 19/28 anonim ***** válasza:
Ne is tedd, amilyen kevés empátia szorult beléd, nem lennél jó pót anyuka. Tedd már túl magad ezen és ne te mond meg másoknak, hogyan éljenek és kivel jöjjenek össze. Azért met valaki anya még nem kiélt, és vedd tudomásul, hogy a külsőségeken kívül még egy csomó dolog van. Engedd el ezt a pasit, és randizz hozzád való pasival. És ne szülj gyereket. Neked felesleges.
2014. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%
Egy idösebb Nő ismeri a dörgést,és nem nyafog annyit,és fél szavakból is megérti a pasit. Az idősebb Nők sokkal empatikusabbak és tettrekészebbek ha egy pasi szeretetre vágyik. Sokkal jobban tudják hogyan kell velük bánni,eleve nagyobb az élet tapasztalatuk. A 20 éves lányok még nem élték ki magukat nem nyugodtak le,hanem állandóan pörög az agyuk,és a pasiknak állandóan meg kell felelni az óhajaiknak. Nem is csoda ha egy pasi idösebb nőt választ a fiatalabb helyett..A ti fajtátok csak lázadni tud,de szeretni azt biztos hogy nem..
2014. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!